Comentarii (534)
a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  03 August 2016, 23:00
Postat de tzusti_reloaded pe 03 August 2016, 22:56

DEPINDE CU CINE PICA..VEDEM..YO SPER.. MAI ALES PT BINELE LUI DINAMO :)

nu sunt cap de serie...le va fi foarte greu .

foxy
foxy  •  03 August 2016, 23:00
Postat de tzusti_reloaded pe 03 August 2016, 22:56

DEPINDE CU CINE PICA..VEDEM..YO SPER.. MAI ALES PT BINELE LUI DINAMO :)

:)))...Normal...doar Dinamo...:)))...Romania ,nu?

stelistdemic01
stelistdemic01  •  03 August 2016, 22:59

tuturor tablagiilor, *** frustratilor, le recomand sa nu-si bage unghia din greseala in carotida... numa da bine looserilor...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  03 August 2016, 22:59
Postat de a.c.a.b_st pe 03 August 2016, 22:56

astra joacă execrabil in sezonul ăsta...

Astra numai are echipa de anul trecut din mai multe motive . Geraldo e un zero barat in comparatie cu Gaman . Alibec e inca in ghips si ii va trebui timp sa se acomodeze iar Sumudica e un *** *** . De doua ori a patit-o cu pariurile . Oricum repet. Daca te uiti la rezumat o sa te convingi ca dupa numarul de ocazii trebuia sa se termina 7 - 1 ceea ce e deja prea mult !!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

foxy
foxy  •  03 August 2016, 22:58
Postat de John Milne pe 03 August 2016, 22:56

As vrea sa-i vad mecla lui sumi .

Eu as vrea sa-ti vad tie mecla1Sunt curios!Cred ca o sa fiu dezamagit!Sumudica e `parfum` pe langa tine1Na,ca ti-am zis-o ,ca am un feeling ca esti bocciu!

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  03 August 2016, 22:58
Postat de de_pe_tarnave pe 03 August 2016, 22:55

Ti-e frica sa nu rada catzeii de noi in Liga !! :)))

serios, ce să facem acolo ? să-și bată ăia joc de tine ?ciobi oricum nu va investi mult in echipă....deci ar insemna doar profit pentru el....mai bine in EL...decât codaș la oraș.....:)))

babahuda
babahuda  •  03 August 2016, 22:58

baaaa da noroc are cu stanciu asta singur a adus calificarea in playoff ..are suturi letale ..sa-l pupe valahu *** ca altfel plangea acum ..daca nu il lasi sa dea la poarta, e poetarda ..dar uite ca cehi nu au stiut cat de bine suteaza stanciu si ia costat calificarea ...3 goluri stanciu si fcb in plyof si 10 mil de euro ..sper sa-i dea si lui o prima substantiala ,dar cat de jegossiCVALIC becali nu vede un leu stanciu,daca nu era stanciu era tristete mare ..a facut bine ciobanulca sa luat dupa muste si nu la vandut ..acum i-a crescut si cota si i-a adus si 10 mil in buget ..in rest fcb-ul echipa d epluton .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  03 August 2016, 22:58

MULTUMIM FICISIBI PT PUNCTELE ADUSE ROMANIEI..SUCCES IN..EUROPA LEAGUE :)))))))))))0

salam.adevarat
salam.adevarat  •  03 August 2016, 22:58

2 -10 - 2-10, DUREREA NUMAI TRECE, CA ANDERLECHT NU TRECE, A LUAT DOUA CHIAR ACASAAAAAAAA SI ROSTOV îI SUS PE MASA, IAUZI MAAAAA DIN PARTEA LUI FLORYN PENTRU CEL MAI SUPERIOR MEREU TRANSFER DE LA LUCEAFARUL FOTBALULUI ROMANESC, PENTRU SOARELE GIGI BOSS 100$ DIN PARTEA LUI PINTILI SA CADA TOATA BELGIA LA PICIOARE, ADEVARAT ADEVARAT

de_pe_tarnave
de_pe_tarnave  •  03 August 2016, 22:58
Postat de John Milne pe 03 August 2016, 22:56

As vrea sa-i vad mecla lui sumi .

Norocul lui ca e suspendat !!

  • 1
  • •••
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • •••
  • 54
Comentează