Comentarii (534)
neputintafalit
neputintafalit  •  03 August 2016, 21:35

Cati ani au trecut de gand penibilii astia de la Dinamo Rusinea Romaniei au zis sa fie lasati sa se pregateasca de Champions League? Ratatii astia sunt pe locul 205 UCL , cel mai prost clasat club romanesc!

zidane92
zidane92  •  03 August 2016, 21:34
Postat de zubizaretta pe 03 August 2016, 21:32

dinamo nu o sa joace niciodata asa, ramaneti inferiori mereu cateilor

niciodata? 5-1 cu everton? si cate si mai cate oieri infractori!

ropo
ropo  •  03 August 2016, 21:34

*** stânciu la națională a dat numai în plopi

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

sapte_neti
sapte_neti  •  03 August 2016, 21:35
Postat de zidane92 pe 03 August 2016, 21:31

*** la nationala rupea peluza si aici da gol dupa gol, doamne fa-o minune si scapa-ne *** dupa pauza!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ang3ldev1l
ang3ldev1l  •  03 August 2016, 21:34

rugam frumos si civilizat fanii echipei care astazi a jucat un derby cu Unirea Tarlugeni, sa paraseasca pagina dedicata unei echipe ce lupta pentru o calificare in cupele eruopene

utilizator șters
utilizator șters  •  03 August 2016, 21:34
Postat de zubizaretta pe 03 August 2016, 21:32

dinamo nu o sa joace niciodata asa, ramaneti inferiori mereu cateilor

Comentariu de cocalar ....la golul cehilor c***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

de_pe_tarnave
de_pe_tarnave  •  03 August 2016, 21:34
Postat de a.c.a.b_st pe 03 August 2016, 21:33

3-0 la Astra

Egaleaza, fii optimist!!! :))

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  03 August 2016, 21:33

3-0 la Astra

babahuda
babahuda  •  03 August 2016, 21:33

de unde baa pepsi cola?numai oligarhii auiveau dreptul ..la snagov la vila lac ..ce rau o duceai =))

eugen76_pan
eugen76_pan  •  03 August 2016, 21:33

iar ii ajuta arbitrii..nici vorba de Ofsaid !kuuaaaaaaa beeeeeee!!

  • 1
  • •••
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • •••
  • 54
Comentează