Comentarii (534)
ropo
ropo  •  03 August 2016, 21:32

Ce arbitraj,parca ar fi avram

papa_poulette
papa_poulette  •  03 August 2016, 21:32
Postat de faxx pe 03 August 2016, 21:32

cehii au jucat cu frana de mana trasa .. fcsbistii fondati in 2003 s.a. de stapanul lor atotputernic in cartier la el au facut exces de efort ... vor alerga pe loc in repriza a doua cu limba pe afara ca in desenele animate

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zubizaretta
zubizaretta  •  03 August 2016, 21:32
Postat de zidane92 pe 03 August 2016, 21:31

*** la nationala rupea peluza si aici da gol dupa gol, doamne fa-o minune si scapa-ne *** dupa pauza!

dinamo nu o sa joace niciodata asa, ramaneti inferiori mereu cateilor

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  03 August 2016, 21:32
Postat de faxx pe 03 August 2016, 21:29

daca iese mai repede din europa campioana romaniei se va bate aprig cu dinamovistii la titlu

MAI ARE UN TUR ASTRA ..POT INTRA IN EU.. SPER SA LE IASA..VAD CA S VARZA LA COPENHAGA..

utilizator șters
utilizator șters  •  03 August 2016, 21:32

Golul a fost superb, dar bara lui Tamas si mai si :-) Inca odata Stanciu se dovedește instrumental il așteptam si la Nationala cu goluri din astea! Atmosfera de pe stadion e jalnica la un asa meci si scor trebuia sa fiarbă tribunele ... Asta e, noroc cu tușierul ca jiji era acum la telefon cu Muntele Atos ... Ati ras voi de cehi, dar uite ca aleargă de la sfârâie călcâiele.

1425838917717550
John Milne  •  03 August 2016, 21:32
Postat de Montolivo Grig pe 03 August 2016, 21:28

Arbitru +idiot,nici vorba de ofsaid.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

faxx
faxx  •  03 August 2016, 21:32

cehii au jucat cu frana de mana trasa .. fcsbistii fondati in 2003 s.a. de stapanul lor atotputernic in cartier la el au facut exces de efort ... vor alerga pe loc in repriza a doua cu limba pe afara ca in desenele animate

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  03 August 2016, 21:32

Bine băieții, frumoasă repriză...cu puțină atenție in fața porții putea să fie 2-0 și aia era...golul lui Stanciu, de generic.

neputintafalit
neputintafalit  •  03 August 2016, 21:32

oameni mai frustrati ca dinamovistii nu gasesti.

zidane92
zidane92  •  03 August 2016, 21:31

*** la nationala rupea peluza si aici da gol dupa gol, doamne fa-o minune si scapa-ne *** dupa pauza!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • •••
  • 54
Comentează