Alte știri din fotbal
Radu Miruță, anunțul momentului despre promovarea Stelei: „Am ridicat bariera pentru a intra în prima ligă”
4
Basarab Panduru a spus ce răspuns îi va da Charalambous lui Gigi Becali: „Vă spun și de ce cred asta”
0
Ruptură la nivel de acționariat? Marica, deranjat de decizia lui Gică Popescu: „M-am simțit exclus, prost”
2
Cristi Săpunaru știe ce nu merge la Rapid: „Nu l-am auzit să vorbească! Uite, Mihai Stoica...”
0
Știri din fotbal internațional
Luis Enrique, impresionat după meciul anului: „Cel mai bun pe care l-am antrenat vreodată”
0
Omul meciului din PSG - Bayern a surprins după thriller-ul de la Paris: „La 5-2 ne-am oprit din jucat”
0
Ilie Dumitrescu, cucerit de ceea ce a văzut în PSG - Bayern: „Forțe ale naturii”
1
„Magie la Paris” » Ce au scris cele mai importante ziare din lume, după PSG - Bayern: „Mulțumim pentru 90 de minute de artă pură a fotbalului!”
1
Lifestyle
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
27
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
6
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
Dimko Zhluktenko, soldat în serviciul activ în cadrul Forțelor de Sisteme ...
Libertatea
De ce nu sunt doborâte dronele rusești deasupra Ucrainei: explicațiile unui ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Prețul energiei va atinge cel mai înalt nivel din ultimii ani, avertizează ...
Libertatea
cum poti zice ca in faza de la golu 3 e de doua ori offside, trebuie sa nu vezi sa zici asa ceva, in prima faza a fost offside da in a doua nu a fost
CORECT !
Cred ca spaniolii au invat sa faca scandal si sa vada doar intr-o directie de la Romanii aflati la munca in Spania. Nu credeam sa vad asa ceva la ei mai ales ca arbitrajul chiar daca a fost dezatruos a fost echitabil.Daca anula golul 2 al Malgai, dat din offside nu mai era toata discutia asta. Niste nesimtiti, incompetenti si incapabili. Sper sa castige cupa o echipa din Germania.
Ziaristii de gsp.....,doar doua goluri au fost din offside,iar spaniolii niste nesimtiti.
Eliseu ,au uitat sa zica si de el ca a marcat din offside..asa sunt toti,toti vad doar ce l-i se intampla,nu se uita si in gradina lor....toti urla si injura pe toata lumea,dar uita ca si ei au gresit...asa suntem noi toti o natie de oameni rai..
niste lesinati spaniolii astia, de golul dat de Malaga din offaside nu zic nimic? .....eu inteleg ca e frustrant sa pierzi asa, dar de acolo pana la a deveni penibili e drum lung. Niste penibili spanioli in frunte cu Malaga, s-a facut dreptate!
fotbalul nu are senatori de drept, daca ar fi asa ar fi urit. trebuie sa se califice cei care merita, nu cei care fac semifinalele mai interesante.
Sunt oameni si ei si toti gresesc, sa se aprobe proba video la faze mai grele.
Una peste alta,in urma erorilor,a castigat fotbalul. Una era o semifinala cu Malaga,si alta este acum cu Dortmund. Mult mai spectaculoasa va fi semifinala.
ba da a influentat rezultatul final. 3-2 cu 2-1 nu e totuna. intreaba-i pe cei care au pariat pe 2-1 scor corect si vezi ce uiti spun. a influentat si calificarea. daca la 1-1 nu dadea malaga gol dar se apara bine si nu inscria? povesti aiurea. si un aut dat aiurea iti influenteaza rezultatul final
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.