Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, idee pentru Daniel Pancu: „Asta aș alege dintre Rapid și CFR Cluj”
0
Scenografie cum n-a văzut Gruia! Omagiul adus lui Ciprian Deac, aflat la ultimul meci din carieră
0
CFR Cluj - FC Argeș » Bară în minutul 42!
0
Basarab Panduru: „Dacă nu erau amicale, nu eram de acord cu convocările lui Hagi”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Oficial! Leo Messi a devenit al doilea jucător miliardar: „Fotbalul are însă o dată de expirare. Îmi plac afacerile”
0
David Moyes i-a pus gând rău lui Tottenham: „Mi-ar plăcea să mențin West Ham în Premier League”
0
Încă o vedetă și-a anunțat plecarea de la Real Madrid: „Bernabeu va fi mereu casa ta”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
P..L,,A,T,I.NNIIII,MOR TTIIII MAMELOR VOASTRE DE COMUNISTI ORDINARI!
CEL CARE VA MAI DA O SANSA ESTE ,care nu inteleg de ce anumite publibicatii,nu -mi iau textul complet si-si permit sa-mi scoata ce vor ei!cred ca au terminat studiile in CUBA SAU IN RSR!
cea mai titrata echipa italiana,cea mai buna ,cea mai cinstita,cea mai oropsita,reuseste sa castige zeci de campionate in ITALIA dar in europa sunt NEICA NIMENI !CLONATIL DE 3 ORI PE AGNELLI POATE INTR-O ISTORIE DE 100 DE ANI MAI CASTIGATI CEVA IN EUROPA!USOR USOR DISPARETI SI DIN TROFEUL TIM SAU BERLUSCONI!AM UITAT MAI AVETI O SANSA, A FACUT UCENICIA LA VOI, CON IL GRANDE MAESTRO AVOCATTTTTO!!!!!!!!!!!!!
Hai sa fim seriosi, turcii au nenorocit terenul de dimineata. Era decent aseara..... a nins putin (nici nu se compara cu ce a fost cu Villareal) si a doua zi era mlastina!!! Au distrus complet iarba, nu stiu cu ce au curatat zapada, cu farase uriase? au bagat tractoare??? O instalatie de incalzire ar fi topit zapada fara sa fie nevoie sa o curete...... nu cumva nici macar nu aveau asa ceva? fiind in Turcia nu s-au sinchisit??? Este clar ca terenul i-a dezavantajat pe italieni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.