Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
A vazut meciul prin ochelarii de Real pe nas :))
Aveam asteptari mai mari de la meciul asta. Una peste alta , a mers echipa mai frumoasa.
Pai tocmai ce glume de gradinita ai, cocotierule :) De unde stii tu ca Iker si Xavi sunt prieteni? Din declaratii facute in fata presei ? :)) Si eu am glumit in comentariile mele, ca doar nu am ceva personal cu tine, dar totusi ia o banana ca o meriti :)) Vezi ca incep Testoasele Ninja , fugi repede ...aaa si am uitat: mai ia o banana totusi :))
Amice, nu te mai da destept, ca nu esti deloc, iti garantez. In cazul ala se pune virgula inainte de "si". Mai cerceteaza! Pana la urma nu asta era ideea, ma doare pe mine "la basca" de modul cum scrii, problema e ca aberezi, dar o faci pe "dasteptu' ", esti exact cum am zis: un cocalar.
Oricum Borussia a venit acolo sa se apare.Antrenorul Borussiei a gandit foarte bine meciul.Real mereu incerca sa accelereze,dar mai mereu erau deposedati si jocul se domolea.Fundasii Borussiei au facut un meci excelent.Nu intelegeti ca antrenorul a vrut sa joace ce au jucat?Si echipa asta ''slaba'' cum ii spuneti voi,v-a dat 4 boabe si a mai avut 4 ocazii uriase in retur.Dupa ce ca Galata i-a pus probleme marii echipe Real Madrid,acum vorbiti de bulan si nu stiu ce.
'' , si '' ...domnule profesor , eu gresesc foarte mult ca niciodata nu m-am dat in vant sa mentin ca as fi vreun mare student, dar tu ce naiba faci? te dai profesor in timp ce te uiti la desene animate cu iker si xavi ? ia o banana
meriti inca o banana academicianule ;))
Un cocalar mai sinistru si analfabet ca tine mai greu gasesti pe aici, dar asta e, m-am obisnuit cu ideea ca v-au pus astia internet la adapost, ca sa nu mai umblati aiurea pe afara cu etnobotanicele in freza. Bine ca nu sunteti totusi asa multi, si mai sunt si unii cu care poti discuta pe aici.
Lor le este imposibil sa judece fotbalul care se joaca in afara granitelor tarii :))))
ok ,ia o banana si da pe disney , au inceput desenele tale preferate ... sa fii cuminte'' iubitor de liane''
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.