Alte știri din fotbal
FC Botoșani - Oțelul » Duel la limită în play-out. Echipele de start
0
Ionuț Popa, omagiat de fanii Politehnicii Iași în pragul aniversării clubului
0
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Vine și golul 4
0
Mutare de impact! A semnat înainte de derby-ul CFR Cluj - U Cluj: „Ne bucurăm că te întorci acasă”
0
Știri din fotbal internațional
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Debutul lui Mirel Rădoi pe banca noii sale echipe
0
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Ancheta privind moartea lui Diogo Jota și a fratelui său s-a încheiat: detaliile tragediei
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Locul exact din Galați unde a lovit drona rusească: un cartier de case în ...
Libertatea
☭teaua nu are cum sa existe in vestul Europei. URSS este in est. Lumea incepe sa afle ca ☭teaua a fost infiintata de tradatori, ofiterii patrioti ai armatei regale erau trimisi la inchisoare sau la canal. In vestul Europei nu exista echipe cu presedinte infractor si manager d e r b e d e u.
Ok,ai dreptate.Atunci modific intrebarea si spun: Intr-o tara CIVILIZATA Steaua ar fi avut la fel de multi sustinatori? E greu sa raspundeti obiectiv.
nivelul intelectual nu e mai ridicat, media e mai ridicata, adica sunt mai putini batuti in cap iar aia care sunt respecta regulile, cu alte cuvinte sunt civilizati
daca ar fi avut cele mai mari performante din tara respectiva ar fi avut tot cel mai mare numar de fani ca in romania.
asta e si impresia mea, o sa vedem miercuri
Am o intrebare pentru toti stelistii,daca se poate fara raspunsuri cu jigniri ar fi excelent. Daca echipa Steaua Bucuresti ar fi existat in oricare alta tara din VESTUL Europei,acolo unde se stie ca nivelul intelectual al populatiei este mult mai ridicat decat al populatiei Romaniei ,ar fii avut tot atat de multi sustinatori? As dori un raspuns argumentat daca se poate.
Tin sa te contrazic. Steaua va trece usor de Legia Varsovia chiar daca nu are atacanti. Lipsa acestora se va observa in grupe unde Steaua va intalni cu adevarat echipe bune care nu te iarta daca ratezi impotriva lor. Legia este de calibrul celor de la Dinamo Tbilisi, adica putin mai buni decat Vardar Skopje.
argumentul ca e rapidist :))
Si ce argumente ai ma sau vorbesti ca sa n-adormi ?
steaua n'are nici o sansa in fata legiei orice alta echipa poloneza ar fi calcat'o in picioare legia va trece de steaua
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.