Alte știri din fotbal
FC Botoșani - Oțelul » Duel la limită în play-out. Echipele de start
0
Ionuț Popa, omagiat de fanii Politehnicii Iași în pragul aniversării clubului
0
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Vine și golul 4
0
Mutare de impact! A semnat înainte de derby-ul CFR Cluj - U Cluj: „Ne bucurăm că te întorci acasă”
0
Știri din fotbal internațional
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Debutul lui Mirel Rădoi pe banca noii sale echipe
0
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Ancheta privind moartea lui Diogo Jota și a fratelui său s-a încheiat: detaliile tragediei
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Pai de unde sa scoateti bani? :))) Nu vezi ca mergeti pe minus de 3 ani de zile si voi si real? Pe de alta parte Bayern are active la banci, adica ca sa-ti traduc suntem pe PLUS. Voi aveti 300 de milioane de euro cu MINUS, real 400 cu MINUS. De unde ii luati?
stai linistit ca nu mor caii cand vor cainii..datorii au fost mereu la cluburile mari, insa forta lor sta si in comunitate pt ca sunt sustinuti cu adevarat si nu doar pe hartie..in fine..o sa vezi ca o sa domine in continuare fotbalul mare cu tot cu datorii
Barcelona poate sa nu mai cumpere nimic cateva sezoane de acum incolo, are jucatori si tineri care vin din spate, sau daca va cumpara ar putea sa nu cheltuiasca mai mult decat castiga, inclusiv din unele vanzari de jucatori
Vorbiti si voi , se vede ca habar nu aveti fotbal. Statistica spune ca Mourinho cu Real e mai ofensiv decat Barcelona. Uita-te putin la goluri date/primite : Real 100/27. Barcelona 86/22. Comform acestei statistici vorbeste capul fara tine.
Stai tu linistit, crezi ca oficialii acestor 2 echipe nu stiu de legea aia, si nu si-au luat masuri de precautie, sau sau gandit la un plan din timp? Daca speranta ta ca aceste 2 echipe sa nu mai domine ca acum, sta in acea lege atunci imi pare rau sa te anunt dar nu va fi asa..
Tot ce se poate. Sa vedem insa la anul, cand Real si Barcelona vor incepe vanzarile de jucatori pentru acoperirea datoriilor. Nu poti sa faci performanta pe credite si sa te mai si lauzi cu asta. In Anglia - Scotia fenomenul a inceput deja.
O sa fie o finala superba daca joaca Barca si Real...cea mai buna echipa versus cel mai bun antrenor...dar sper sa castige spectacolul adica Barca joaca superb...oricum Mourinho o sa faca antifotbal ca sa puna mana pe trofeu dar in anul asta DEGEABA:pe cine sa pui sa-i blocheze pe messi,xavi si iniesta,jucatori de pe alta planeta adevaratii GALACTICI.
Eu zic ca nu are sanse la cum a jucat pana acum, parerea mea. Acum ramane de vazut...
Mai uitate la Barcelona si Real cat mai poti, pentru ca nu mai dureaza decat pana la 1 ianuarie 2013, cand intra in vigoare din plin Financial Fairplay. Bayern si Chelsea vor ramane echipe de tot. Sunt curios de ude vor scoate Real 400 mil euro respectiv Barcelona 300 de mil de euro pentru a plati datoriile. Raspunsul este simplu: din vanzari de jucatori.
M-am uitat, la ambele. Chelsea e o echipa solida, si are si o revansa de luat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.