Alte știri din fotbal
Thomas Neubert mărturisește după 14 ani: „I-am zis lui Reghe: «E prea mult!»”
0
Martin Pascual îi seduce pe „câinii roșii”: „Avem deja ceva în comun”. Ce l-a impresionat deja la Dinamo
0
Transfer-surpriză: Alexi Pitu a semnat în Superliga și va juca în alb-roșu!
0
Pierdere uriașă: U Cluj rămâne fără Jovo Lukic! Câți bani aduce bosniacul în Superliga
3
Știri din fotbal internațional
Era să plece de la stadion cu învingătorii » Campionul din Bundesliga a încurcat autocarul după eșecul cu Ecuador!
0
Croația - Ghana și Panama - Anglia, meciurile decisive din grupa L de la Mondial » Pierdere grea pentru Tuchel
0
Ce am remarcat la BC Place, din Vancouver » Așa ar fi arătat Arena Națională dacă acoperișul de 20 de milioane de euro ar funcționa
0
Serviciu de vis! 50.000 de euro să vezi toate meciurile de la Mondial în Times Square
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Ilie Bolojan i-a răspuns lui Nicușor Dan, care a acuzat PNL că a generat un ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
Hillsborough**** Cauta pe google,dupa process prim ministru si-a cerut scuze,The sun a fost obligat sa isi ceara scuze public si tot asa...la Hillsborough a murit si varsu lui Gerrard. a fost gresala dupa gresala...Din 24 de ambulante doar 1 a fost lasata sa intre.Multi au murit acolo pe teren. Stadionu era inept si organizatorii si mai inepti iar aia responsabili cu securitatea daca si-ar fi dat seama se evita tragedia. In Belgia la Heysel a fost altceva,insa si acolo autoritatiile si stadionu lui peste a fost de rahat.Insa Liverpool a pierdut,a avut interdictie la o gramda de lucruri. E cea mai drastica pedeapsa:P
Buna seara.Am auzit zvonuri cu privire la canibalism in capitala iberica..:)) Va aflati la ancora in mediterana ? :))
si apropo de pep gestul lu de a nu se bucura la golurile de la ultimu meci din campionat...in amintirea lui tito..nu stiu a fost un pic deplasat...nu e el buricu pamantului...si nici nu cred ca aroganta asta ajuta pe cel mort deja...daca se bucura si la final io dedica...mai ziceam...parerea mea
Asteptam haterii sa critice,cea mai buna echipa din istoria UCL,36 de goluri marcate si cel mai bun jucator din lume C Ronaldo-15 goluri(record intr-o editie de UCL)
pe unde draq sa le dai gol la aia? :)))))
oare ce va face real cu chelsea in finala?...ii mananca si pe ei?...cred ca da...
Infringerea e si mai dureroasa daca ne gindim cum i-a dominat Borusia pe Real la Dortmund.
Defensiva bavareza n-a corespuns deloc exigentelor madrilene,fiind facuta schweizer..:)
Vorbesti fara sa stii. Tragedia de la Heysel nu a avut nicio treaba cu Liverpool chiar daca de atunci a pierdut suprematia. Aia a fost vina autoritatilor,si acheta finalizata in 2012 a dovedit asta.Tragedia de la Heysel nu a avut nicio legatura cu ce spui tu. Pur si simplu meciu incepuse si erau oameni afara care aveau bilete si nu puteau sa intre. Era o poarta de acces doar.De atunci s-au schimbat regurile. Un re^tardat a dat voie la toti sa intre in acelasi timp. Oamenii au fost prinsi la mijloc ca aia intrau si altii erau impinsi si calcati in picioare. Iar aia care au vrut sa intre pe teren nu au fost lasati ca organizatorii tarziu si-au dat seama.
3-0 ... s-a vazut cine e echipa mai buna. toata lumea zicea ca bate bayern , ca le da 10 goluri, ca-i spulbera. Ce s-a spulberat visu' de a castiga CL. Sa vedem ce mai zic haterii acum :)). Hala Madrid! La decima!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.