Comentarii (4)
john_q
john_q  •  14 Aprilie 2011, 02:08

Schalke practica cel mai bun fotbal dintre echipele germane din UCL de la Dortmund incoace. Vedem finala Barcelona-Schalke?

xstream
xstream  •  14 Aprilie 2011, 00:44
Postat de alex__ pe 13 Aprilie 2011, 23:52

Felicitari pt nemtzi. E clar ca Schalke intra in finala UCL la cum joaca Raul . Si sper ca Real Madrid se va califica in fata Barcelonei.

e bine sa speri :) desi eu unul vad o finala shalke-barcelona poate ma considerati nebun! dar voi ati vazut ce fel joaca raul? la varsta sa,face fata cu brio! iar barca..ati vazut si voi in ultimele meciuri ce poate in fata lui real :)

alex__
alex__  •  13 Aprilie 2011, 23:52

Felicitari pt nemtzi. E clar ca Schalke intra in finala UCL la cum joaca Raul . Si sper ca Real Madrid se va califica in fata Barcelonei.

puscarie_pe_viata
puscarie_pe_viata  •  13 Aprilie 2011, 23:12

raul si la varsta asta face fata in liga campionilor, tot respectul

Comentează