Comentarii (132)
faurul_pamantului
faurul_pamantului  •  24 Octombrie 2012, 23:23
Postat de zona_lipscani pe 24 Octombrie 2012, 23:18

Amice mai degraba se termina 3 -1 decit 2-2 . Spaniolii la un moment dat vor risca si vor neglija apararea .

astia de la real sunt imprevizibili total in conditii de presiune extrema, sa vedem, asteptam minutul 90 +4 insa dortmund poate inscrie si ea, cu mânjii lor iutzi :)

dani_val
dani_val  •  24 Octombrie 2012, 23:21

Milan ca Milan, dar City este condusa cu 3-1 de Ajax, dupa ce-au avut 1-0, de Ajax care chiar nu mai este ce-a fost, nu mai este o forta de mult.

wollt
wollt  •  24 Octombrie 2012, 23:21

3-2 se termina

botizan
botizan  •  24 Octombrie 2012, 23:19
Postat de criticul89 pe 24 Octombrie 2012, 23:15

ba da ce praf e milanul la ora actuala :))))) nu degeaba a ajuns la retrogradare in campionat ! :))))

Ii Malaga buna ... ii aproape la nivelul lui Real si Barca ... Isco si Joaquin is chiar buni ...

zona_lipscani
zona_lipscani  •  24 Octombrie 2012, 23:18
Postat de faurul_pamantului pe 24 Octombrie 2012, 23:16

eu cred ca o sa egaleze real,

faurul_pamantului  •  24 Octombrie 2012, 23:16
Postat de valyomanyd pe 24 Octombrie 2012, 23:10

2-1 normal dupa cum s-a jucat, portarul nemtilor a inceput al doilea pachet de tigari ! :))

botizan  •  24 Octombrie 2012, 23:13

Uite ala daca juca impotriva noastra cu Turcia cred ca altfel le era jocul , da nu joaca la nationala lor nu stiu de ce

zona_lipscani  •  24 Octombrie 2012, 23:12

Au bagat-o astia in atze din nou !!! Cred ca meciul e jucat . Acuma nemtii se vor retrage si nu vor mai lasa spatii de gol . Meciul e incheiat . In ultimele 10 minute daca nu egaleaza realul pina atunci vor risca si vor crea spatii pentru contraatac asa ca nu mai repede se termina 3 -1 decit 2 -2 . Se pare insa caantrenorul nemtilor nu stie sa se apere !