Alte știri din fotbal
Florin Niță a spus ce portar trebuia să convoace Lucescu: „Oh, Doamne! Trebuia să fie”
0
A fost integralist în victoria din 2012 contra Turciei și compară: „Sunt chiar mai buni acum!”
0
„Imigranții l-au băgat în comă în 5 minute!” » Neamțul celebru din România critică DRASTIC Germania: „Acesta e adevărul! Sunt creștin, nu vreau să fim țară musulmană”
4
Fotbalistul lui Dinamo, aplaudat la scenă deschisă la meciul din Europa: „Aici e casa mea”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
18
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Războiul din Iran arată limitele puterii americane
Adevărul
69 de goluri în 14 etape! Ruxandra Nedelescu impresionează: „O jucătoare ca ...
GSP SPECIAL
Guvernul României declară situație de criză pe piața țițeiului. Ce măsuri ...
Libertatea
PFUIIII A MARCAT FATAI...
Ce sa faca dreptate, ca daca ar trebui sa faca, Shahtar ar merita sa mearga mai departe, a avut mai multe ocazii clare. Fener o gramada de vedete in echipa, dar nu prea se lega jocul lor :(
eu de 6-7 ani tot astept sa iasa la suprafatza treaba asta. dar nu stiu cand o sa iasa. deja este prea mult. asa o ipocrizie nu am vazut niciodata. mai mult ca sigur o sa se lasa cu un al 3-lea razboi mondial.
Il Luce , sa faca Dumnezeu dreptate si sa pierzi returu' .
or sa planga si englezii,si germanii,si francezii dupa mana de lucru romaneasca....deja este mare bataie pe cetatenii din fost iugolslavie...chiar daca le trimitem noi si violatori,si hoti,multi muncesc bine si sunt de preferat algerienilor,marocanilor,turcaletilor....In Franta exista deja cartiere intregi de algerieni asistati social de catre stat....parintii astora de sunt acum asistati sociali au fost chemati sa lucreze in franta,acum copiii lor sunt cetateni francezi,chiar daca ii cheama Al Kebab si vb. mai mult araba....***:))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
in fine,zic si eu o parere. Nu am nimic cu nimeni....Doar ca tigrul si leul nu traiesc in acelasi habitat dintr-un motiv....apoi peste 20-30 de ani,toata treaba asta o sa iasa la suprafata....Este o problema socio-culturala care tot este amanata....Este foarte multa ipocrizie in politica externa a multor state. Lobbystii au facut lobby pt mana de lucru ieftina si fara drepturi,doar ca problemele abia de acum vor incepe...in fond,aia din Franta erau cetateni francezi,nascuti in franta,chiar daca vorbeau mai bine araba:P In europa au fost construite mii de moschei,in timp ce in zona aia la ei....Noapte buna.
@ vizavi de ala de a intrebat cine este cancerul europei de sud: turcia/rusia. Au mai venit si altii si au mai cucerit zona asta,insa cand au plecat diferenta dintre est si vest nu era asta. Toate tarile care au fost sub influenta turceasca au fost umplute ***...mai bine il lasa greci pe Xerxes sa ii cucereasca:P Grecii au fost acum mii de ani si au ramas mai multe lucruri la Calatis,Mangalia,Tomis,samd*** au lasa mostenire ....Romanii au facut drumuri,aia au facut aia,aia altceva,turcaletii doar manele si kebab au lasat in urma lor:))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
fost in anglia,dar nu la tara:P in anglia au primit nas,la fel ca si in germania:P Insa este vb.de politica,pe care sincer este foarte complexa si noi nu avem toate datele:P De exemplu,Londra este buricul pamantului acum si datorita investitilor facute de seici in londra. Ala de la City a bagat vreo 2 miliarde numai in Manchester,afaceri,intreprinderi mari,etc,etc,dar au tot primit moschee peste moschee,etc,etc,plus legislatie,etc,etc:P Germania dupa 70 tot la fel....nu ii plang,nici pe englezi,nici pe germani,pt ca ei i-au chemat,ii plang mai repede pe danezi sau pe norvegieni:P Insa vine si decontul:P Germanii au vrut mana ieftina dupa 70 de la turci,francezii de la algerieni,uk este plina de moschei si de extremisti musulmani....
Foarte buni cehii ... Cred ca au un campionat Mai solid decat al nostru
@raku ... Nu stiu cum.e Koln Dar Anglia e teroare , cu exceptia zonei rurale , unde sunt 90% englezi , orasele sunt un fel de turnul Babel ... Diverse natii ( romanii sunt putini , culmea ) , multi se considers britanici sic ,mizerie cum nu am vazut in vreun oras in Romania , beneficii Si ajutaore Si aia e
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.