Alte știri din fotbal
Cristi Borcea e brutal cu „tricolorii”: „Ei sunt prieteni cu fotbaliștii!” + Pe cine vede viitor selecționer: „Să ne rugăm de el”
2
A dat cozonacul pe sushi » „Tricolorul” cu 31 de selecții a explicat de ce a ales Japonia de Sărbători
1
Interes reactivat! Specialistul în mercato dezvăluie cele 5 cluburi care îl vânează pe Louis Munteanu: „Planul era simplu”
4
Reapare moda „sateliților” » Știința dă jucători la Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Lovituri de departajare în Arsenal - Crystal Palace » Aflăm semifinalele Cupei Ligii Angliei
1
Accident cumplit la schi: fotbalistul de 34 de ani a căzut din telescaun și și-a pierdut viața. Soția lui a fost rănită
1
Fiul lui Ganea a plecat din Ungaria, după 37 de meciuri fără gol! Tatăl lui vine cu o altă variantă: „Din cauză că e român”
2
Ce-a fost asta?! A lăsat Superliga pentru Cupa Africii și s-a făcut de râs: „Calamitate”
2
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
5
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Deplasarea Polului Nord magnetic al Pământului s-a accelerat dramatic. Cum ...
Adevărul
„Legendă GSP”, Rodion Cămătaru a vrut să investească în Grecia, dar a avut ...
GSP SPECIAL
Mesaj pentru Ilie Bolojan din Parlamentul European: „La conferințele de ...
Libertatea
Esti prea prost.. efectiv.. colegul ala prost, de te mirai ca e repetent in clasa a 2-a, si te intrebai 'cum poate fi cineva atat de prost'? Eh, uite, se poate.. militakimi insista sa ne demonstreze ca SE POATE :))))
Nb !!
Cu ce vede prostul in oglinda, cu ala se cearta, el a ramas socat de vapoare tinand cont de ce a vazut la Braila. Eu ii las mai ales pe randoomul cifrat sa se bucure de victorie, sa stearga mesajele ca de obicei si apoi sa se creada invingator. :))))))))))) Sal'tare!
Cu cine te certi bah acolo ?
N-am spus ca 'pensionar amarat' e un pleonasm. Deci, esti un pensionar, dar si amarat, concluzie venita in urma analizei comentariilor scrise de tine pe gsp.ro. Si tata e pensionar, dar nu se injura cu necunoscuti pe internet. Ba, si chiar incepuse sa-mi placa de tine, de cand ai zis ca asculti Disturbed.. dar n-ai nicio treaba, tu probabil asculti genul ala doar pentru ca ti se pare cool, dar nu intelegi nimic din ce transmite David.
Ziceai ca esti om in toata firea, care asteapta nepoti... si stai pe gsp ca un %#^$, injurand necunoscuti, cu ironii ieftine, furate din gara. Esti de fapt un *** birtul din sat. Trista viata mai ai.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sumudica o sa înceapă sa piardă la greu meciurile, nu are nici atac nici apărare! Dacă Rapid va bătea Steaua (FCSB, daca e obligatoriu), ceea ce nu prea îmi vine sa cred ( deși sunt rapidist!), Mița va face din CFR Cluj ciuca bătăilor!
Asta e aitistul minune?
Scuza-ma, trebuia sa fiu pe afara sa plimb copilul la 00:41. Sunt un tata de *** pentru ca il las sa doarma la ora asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu cred, blufezi. Tu esti randoom, ai exact acelasi stil de scris. Te-ai dat de gol, e gata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.