Comentarii (11)
 •  11 Octombrie 2009, 16:20

argentina are super echipa cu super jucator dar are un antrenor super-slab.

luk-luigy
luk-luigy  •  11 Octombrie 2009, 15:40

...doar ''marinarul'' e de vină !!!

 •  11 Octombrie 2009, 15:18
Postat de pe 11 Octombrie 2009, 14:57

si bosnia s-a calificat

la baraj

 •  11 Octombrie 2009, 14:57

si bosnia s-a calificat

skrilla
skrilla  •  11 Octombrie 2009, 14:50
Postat de gazistu pe 11 Octombrie 2009, 13:21

SI LISTA CU DEZAMAGIRILE? : ROMANIA CAP DE LISTA.....

Nu e chiar cap de lista,dar se afla printre echipele care au dezamagit.

 •  11 Octombrie 2009, 14:00

Stalin esti total pe langa subiect. Iar in legatura cu faptul ca Africa de Sud este gazda CM eu nu vad nicio problema. Poate ar trebui sa mai pui si tu putin mana sa citesti si sa te interesezi. Mai pe scurt ai o minte ingusta cu idei preconcepute

 •  11 Octombrie 2009, 13:42

Marian Iancu este clar k e de cu totul alt aluat decat astia enumeratzi in commentu anterior.Ba,Gigi Becali:eshti luat de la coada vacii,nu ai facut 8 clase k lumea,te imbraci cum te imbraci,parintzii tai au radacini albaneze............itzi dai shi tu seama k nu potzi scoate nimika de la unu k asta,chiar dak el e bine-intentzionat.Cristian Borcea:bacalaureat luat la 41 de ani,venit din nu mai stiu ce sat amarat din Oltenia,vorbeshte k un analfabet.....N-ai cu cine ba,n-ai cu cine!

 •  11 Octombrie 2009, 13:39

Pai ba baitule,uita-te pe lista asta:Gigi Brcali,Mircea Sandu,Mitica Dragomir,Cristi Borcea,Vasile Turcu,jEAN padureanu.....Adrian Mititelu,Cornel Penescu,Ioan Neculaie,Gheorghe Stefan.Bab baitule,aceshti oameni nici dak ar fi bine intentzionatzi nu pot sa ridice cu ceva fotbalu.Ei sunt clar rau intentzionatzi,da nici dak erau bine intenbtzionatzi era acelash lucru!Uita-te cum ii cheam,uita-te cum arata,uita-te cum vorbesc,uita-te cum se imbraca!

 •  11 Octombrie 2009, 13:36

Shi eu nu m-am dat shi nici nu ma voi da vreodata patriot,pentru k nu sunt.Ashadar nu ma voi da patriot nici acuma.Nu m-am enervat prea tare la meciurile cu Lituania sau Austria,shi nici nu ma simt umilit dupa meciul de la Beograd.Deci io recunosc,nu ma simt umilit absolut deloc.Doar k imi pare rau de halul in care a ajuns fotbalu romanesc.Dar situatzia asta este demult,shi cu Mircea Sandu shi Mitica Dragomir conducatori.........

 •  11 Octombrie 2009, 13:33

Regret enorm prezentza panaramelor Coreea de Nord shi Afrika de Sud(stiu k e tzara gazda,dar regretul meu ramane) shi califcarea altor panarame:s.u.a. Regret de asemenea faptul k tzraa gazda este Afrika de Sud....Probabil la mondialul din 2022 tzraa gazda va fi Botswana,Egipt sau,de ce nu,Costa Rica...... Necalificarea Romaniei nu o regret,pentru k am regretat ce era de regretat(dak era ceva de regretat) eventual in Austria sau la Cluj cu Lituania.

  • 1
  • 2
Comentează