Știri din fotbal internațional
Argentina - Austria, în grupa J de la Campionatul Mondial » Atmosferă electrizată la Dallas
0
Vestea momentului în Italia » A fost ales noul președinte al Federației de Fotbal
0
Abia ajuns în Superligă, Joao Paulino își urmărește fratele geamăn la Mondial și speră ca naționala țării sale să dea marea lovitură
0
Atletico Madrid i-a luat fața Barcelonei și transferă fotbalistul din naționala Spaniei
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Primul ministru din Guvernul Veștea respins în Parlament. Cum arată ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
piturca oare nu se gandeste ca ar fi bine sa plece? rezultatul asta nu poate fi inghitit... ne-am facut de ras complet... daca jucam cu orice echipa din liga 1 nu luam asa un scor...
FOTBALUL ROMANESC E IN DECLIN.CONDUCATORII FRF-ULUI SI CEI AI LIGII AR TRBUI SA DEMISIONEZE IN BLOC
Jalnic rezultat, iar de vina este doar mircea sandu si unii jucatori care nu dau totul pe teren!!!!!!
Ne asteapta un meci foarte dificil cu insulele Feroe, speram ca "baietii nostri se vor descurca in acel infern", daca luam doar doua eu zic ca o sa iesim onorabil. Daca ne strangem cativa din cartier eu zic ca facem mai mult decat prostii astia, pe bune acum..
si cu mutu si cu chivu tot ne ca...m pe noi.Problema e alta.NU AVEM JUCATORI.Nu gasim un atacant bun.DE ce oare toate echipele se intaresc cu jucatori straini?Cu exceptia lui marica atacul nostru e VARZA:M siD NIculae sunt O barat,BRATU E TERMINAT,IN APARARE STEFAN NU POATE JUCA FUNDAS LATERAL,NESIMTITUL DE TAMAS NU STIU DE CE A FOST SELECTIONAT(PETARDA SI IN MECIUL CU RAPID)COCISI NU E INCA DE NATIONALA,IAR CONTRA AR TREBUI SA NE LASE.
unde sunt cei care-l tot injura pe mutu??? pai uite ca fara mutu sunt zero!!!fara chivu am mai jucat si nu a fost o asa mare probl.dar acum sa demonstrat ca suntem dependenti de mutu.a avut dreptate borcea....mutu si 10 ciobanasi,desi mai bine ar fi fost mutu si 10 verze. P.S. piti lasa-neeeee
sincer am sarit de bucurie la goluri.PITI PLEACA!!!!!!!!!!!!
ALOOOOOOOOO PROCURATURA cetatenii Romaniei va roaga sa ne scapati de Sandu Mircea
Ati mai avut si tupeul fantastic sa injurati ziaristii!!!Eu v-asi lasa pe toti acasa cu Feroe sa jucati la echipele voastre de club cu figurile asrea si v-asi da si cate o amenda de vreo 20000 la fiecare inclusiv lui Piturca sa simtiti si voi ce a simtit o tara intreaga aseara.RUSINE CA REPREZENTATI ROMANIA.
Piturca trebuie dat afara. Numai el poate sa il aduca la echipa pe Radu Stefan care nici la tineret nu face fatza. R A D U S T E F A N E C E L M A I L E N T F U N D A S L A T E R A L D I N I S T O R I A F O T B A L U L U I Afara cu Piturca ! Ce cauta la lot fantomele astea de jucatori ? E adevarat ca au lipsit 5: Chivu, Rat, Mutu, Ovidiu Petre si Nicolita, dar parca a fost prea de tot acest meci. Lobont nici nu stia
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.