Știri din fotbal internațional
Argentina - Austria, în grupa J de la Campionatul Mondial » Atmosferă electrizată la Dallas
0
Vestea momentului în Italia » A fost ales noul președinte al Federației de Fotbal
0
Abia ajuns în Superligă, Joao Paulino își urmărește fratele geamăn la Mondial și speră ca naționala țării sale să dea marea lovitură
0
Atletico Madrid i-a luat fața Barcelonei și transferă fotbalistul din naționala Spaniei
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Primul ministru din Guvernul Veștea respins în Parlament. Cum arată ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
poate reusim sa scoatem un egal cu Feroe :))) piturca este zero ca antrenor
sa nu mai veniti in ghencea ca va rupem picioarele. mutulica o sa afle primu
Rezultatul o rusine, antrenorul un dezastru! REZULTATUL PE MASURA ANTRENORULUI.
trebuie sa se duca cu vaca ca asta nu e fotbal...rusine
S-au vayut aici ff bine limitele profesionale ale marelui Piti/puscari/ precum si superclasa unor jucatori de milioane de dolari...pardon pietre..ca alcolicul de Lobonti si frumosul de Tamas!! In rest s-a vazut ca nationala este Chivu +Mutu....si este intr-o cadere vioaie!!
piturca asta ne tot amageste cu fotbalul asta de ani de zile,dar daca nu avem conducatori profesionisti,asa vom merge,piturca este limitat,foloseste aceeasi jucatori expirati,nu avea cum sa vina din cecenia piticul ala ca-l vedeam si pe el in echipa,ai o tara intreaga la dispozitie si joci cu niste muraturi,ingimfati,marginiti ,comportamente de golani,daca nu va fi debarcat urgent,nu ne vom califica,ne va amagi iar cu o victorie chinuita cu feroe si boala va continua,nu jucam nimic ca la euro,nu
cred ca problema a fost pe benzi unde nici unul din mijlocasi nu erau de meserie pe acele posturi
eu zic ca a venit momentul sa ne schimbam sportul national. Poate ar fi bine sa trecem la popice, oina, sau de ce nu...barbut
eu zic sa-i lasam in pace sa se califice..sa nu-i dezarmam de la inceput,sa nu le frangem aripile de la primul zbor,sanu-i mai vorbim de rau....SA-I OMORAM PUR SI SIMPLU CU PIETRE!!!!!
asa e cand joci cu expirati de la dinamo (tamas, elefant depasit, m niculae da gol doar la buzau, pandurii, etc). lobont parca s'a prostit si el, nu mai e portarul care ne'a salvat de atatea ori de la euro. pot sa se supere cat or vrea fanii dinamovisti si sa latre pe aici verzi si uscate, dar jucatorii lor sunt rasuflati, merg in liga1 dar n'au ce face la nationala. lista de depasiti continua cu contra, bratu, d niculae, etc. si costea era mai bun in atac. momentan arata mai bine nationala mica
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.