Alte știri din fotbal
Note GSP la CFR Cluj - Dinamo » Cine a fost MVP-ul neașteptat al duelului din Gruia
0
Andrei Nicolescu aruncă prosopul: „Nu mai putem spera la titlu. Ne-am retras după gol. Se vor schimba niște linii și mentalitatea”
0
„Parcă juca Barcelona cu o echipă de Liga 3!” » Pancu a intrat în conflict cu jucătorul de pe bancă: „Nu accept astfel de ieșiri”
0
Ce spun jucătorii lui Dinamo despre șansele la titlu, după remiza de la Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Răsturnare formidabilă, cât un titlu, în Como - Inter! La 0-2, echipa lui Chivu a început să înscrie la fiecare șut pe poartă
3
Ionuț Radu a fost zdrobit pe teren propriu de penultima din Spania » A luat primul gol în minutul 4: cât s-a terminat
0
Ce diferență! Cum a arătat la Galatasaray momentul de reculegere în memoria lui Mircea Lucescu
1
Continuă calvarul! » Starul din Premier League refuză în continuare operația, deși nu mai joacă din 2025
0
Lifestyle
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
4
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
LIVE TEXT Alegeri în Ungaria 2026. Prezență la vot de aproximativ 80%: ...
Libertatea
O rețea de escroci, majoritatea români, descoperită în Austria. Bunurile ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Fan Courier a închis toate agențiile din țară: clienții nu vor mai putea ...
Libertatea
Marica, Mara, Surdu, Bucur, Max, au fost mana moarta ptr. noi. Ce ma deranjeaza este faptul ca nu avem atac iar mijlocul pierde mingi in situatii foarte favorabile. Atacantii sunt inexistenti. Nu stiu de ce se tot merge pe Marica asta care nu are nimic in el, doar umpluturi de la mijloc in sus. Pe partea dreapta am mai creat probleme dar pe partea stanga nimic. Hello!!!!
ma da voi nu ati vazut ce jucatori are franta....cum sa stam noi calare cand ei au avut nevoie de o victorie.....si in plus mai erau si acasa la ei.....chiar daca nu am aratat nimic in atac bine ca am reusit acest egal de moral care ne da sanse in competitiile viitoare.... bv Romania bv baieti!!!
...si asta e o mandrie pentru steaua....ai IQ-u' pe minus
bah astia fustrati... echipa ajucat... ce vina are razvan ca pana la meciul de calificare cu franta, echipa noastra draga nu a strans pc... buni de gura mai sunteti...dar e cam greu cand primul tau meci oficial are o asa mare miza inaptilor... PITI ne-a mancat calificarea... si un egal acasa la franta nu e de ici de colo la ce jucatori au... asa ca treceti la somn
Asa,si?1-1?!?1?!Cu ce ne ajuta?Aaaa,am castigat o echipa am aratat ca suntem uniti!Pana cand o sa ne mai multumim doar cu nimicuri?De ce Franta a atacat tot meciul si Romania nu a fost in stare sa faca presing atunci cand francezii erau mai vulnerabili,adik pe final,pai..tot daia..ca suntm uniti!Ne aparam toti sau niciunul!Ma uimeau comenttatorii...."ce meci mare"..."Romania a renascut.."??!?!?!?!Sa fim seriosi in afara de faptul ca s-au aparat eroic(adik sinonimul oficial al
nu uitati ceva, Franta e vicecampioana mondiala. daca castigam cu Lituania si Austria, acest egal era de aur.. prafu sa se aleaga de Piturca, din cauza lui vom rata cupa mondiala. acum aveam 14 puncte, eram la egalitate cu Franta. nu il injurati pe Surdu, el a ratat cea mai mare ocazie a Romaniei... Marica e vai de capul lui. Mihai Roman va deveni un mare fotbalist.
ba baiatule,u habar n ai de fenomenul asta numit fotbal,am jucat cu una din cele mai puternice echipe din lume,altceva nu aveam de facut,decat sa ne aparam bine si sa ii prindem pe contrAtac!!!nu se putea altfel,a fost un meci reusit tactic,il felicit pe razvan lucescu,momentan atat se poate,si dak jucai cu togo,aplicai alta tactica,niciun meci nu seamana cu altul!asa ca scutitzi ma astia care comenteaza aiurea!HABAR n'avetzi!
mam referit la faptul ca nu a jucat nimic chiar nimic danciulescu sau marius niculae dela dinamo? nu trebuia si ei sa joace
Marica e o mare NULITATE. Razvan il tine din cauza lui taica-su dar e nul nu a facut nimic . La fel si surdu de ce nu l-a bagat pe mazilu si bucur macar mai alergau
Marica, Mara, Surdu, Bucur, Max, au fost mana moarta ptr. noi. Ce ma deranjeaza este faptul ca nu avem atac iar mijlocul pierde mingi in situatii foarte favorabile. Atacantii sunt inexistenti. Nu stiu de ce se tot merge pe Marica asta care nu are nimic in el, doar umpluturi de la mijloc in sus. Pe partea dreapta am mai creat probleme dar pe partea stanga nimic. Hello!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.