Alte știri din fotbal
Turcul din Superliga este uluit de jucătorul de 20 de ani: „E un talent special”
0
De maestru! Pasă de gol absolut magnifică în CFR Cluj - Dinamo
3
Omagiu în Gruia pentru Mircea Lucescu: Dinamo și-a modificat tricourile de joc
3
CFR Cluj - Dinamo, în etapa #4 din play-off » Două goluri în Gruia, ultimele 20 de minute din meci
14
Știri din fotbal internațional
Continuă calvarul! » Starul din Premier League refuză în continuare operația, deși nu mai joacă din 2025
0
A refuzat premiul de MVP în Chelsea - City și i l-a oferit unui coechipier
0
Como - Inter » 3 goluri în prima repriză, meci relansat!
0
Manchester City a năucit-o pe Chelsea după pauză și relansează lupta la titlu în Premier League
1
Lifestyle
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
4
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
Nivel-record de prezență la vot în Ungaria: aproape 80% dintre maghiari au ...
Libertatea
O rețea de escroci, majoritatea români, descoperită în Austria. Bunurile ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Fan Courier a închis toate agențiile din țară: clienții nu vor mai putea ...
Libertatea
cica mai miscam si noi :-/ hmm
deschiderea scorului doar o chestiune de timp
altii mai buni nu avem. crezi ca ar face vre-o mare dif daca ar fi altii selectionati??? nici cu mutu pe teren nu ar iesi nimic...cu o floare nu se face primavara.
De ce nu i sa dat o sansa si lui ADR CRISREA .de la inceput..sa ma ierte dumnezeu..MARA..e fotbalist???
bai...nu este un comentariu...te-ai gandit ca nu sunt in tara???
totusi ce va asteptati? asta e diferenta de valoare; meciul se poate castiga doar cu mult noroc si o mega-faza
cred ca pentru ei suntem ceva in genul lituania sau chiar mai rau san marino sau andorra.Asta e umilinta pe fata.
ma refeream la cei care se cred glumeti...genul "puradelooo" si alte rahaturi d-astea. mai bine comentati cu ceva serios. ca de ex culoarele pe care lucreaza frantujii...ai nostri nu cred ca s-au obisnuit cu calitatea gazonului...si latimea terenului...lol
Cred ca noi nu am jucat nici 10 min. pina acum!! Franta e mereu peste noi!!!
eu cred ca pentru noi ar fi un lucru bun si sa nu faca vreun jucator infarct la cat de speriati sunt.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.