Alte știri din fotbal
Când va debuta Moruțan la Rapid » Gâlcă abia îl așteaptă!
0
Nicolae Dobrin putea ajunge la Universitatea Craiova! Scena cu „Gâscanul” în tricoul Științei și de ce nu s-a mai făcut transferul: „Păunescu l-a furat de la Pitești, apoi s-a ajuns la Ceaușescu”
0
Transfer spectaculos în Liga 2 » Jucătorul crescut de Valencia a efectuat vizita medicală și urmează să semneze
0
Sandu Boc știe ce nu funcționează la FCSB! Teorie surprinzătoare despre chinurile campioanei: „Sunt puțin dezamăgit”
5
Știri din fotbal internațional
Trei fani au fost arestați după un meci din Liga Campionilor » Motivul este incredibil
0
Otto Hindrich, debut de coșmar la Legia: 3 goluri primite și o mare gafă
0
FCSB la Zagreb, în arena care a surprins începutul unei tragedii istorice: 36 de ani de la revolta ce a anunțat războaiele sângeroase din Iugoslavia
0
Lothar Matthaus, accident la schi » Va fi operat astăzi la Munchen
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
0
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
o sa mai batetzi voi Romania cand o mai canta Pitzurchia pe un purcoi de bani de la MRFF (Mafiosa Romena Federazzione di Fusbolu)!
Ich regretten verry much, mai flacai austrieci... Sigur nu ati aflat ca nea Pitzi a plecat si ne-a lasat, dupa ce calificarea ne-a papat... Dar veti afla maine seara cu siguranta
Tza-tza-tza, capripitza mea! Pupatzi poala pu Pitzi, ca ne-a mancat noua calificarea, daca era Razvan nu ne bateati voi la Viena. Mai asteptati, cine stie, poate peste 40 de ani mai impusca vreun contract beton la Nationala. Pentru maine, insa, o schone pasarica alba-n cioc mi-a shoptit ca n-o sa mai aveti prea mult noroc.
stai tu linistit ca nu e primavara in fiecare zi.. ne-ati batut odata.. de acuma peste vreo 20 30 ani daca ne mai bateti..
dute culcate undeva , habsburg pocit !
daca se mai lovesc din nou tamas cu radoi si rat cu goian atunci probabil ca ne bateti dar nu mia e tamas iar chivu nu cred ca ii asa buiac sa se dea cap in cap cu altu
Romania va bate lejer Austria (cred ca la cel putin 2 goluri diferenta)
chiar ma? eu cred ca va urcam pe garduri si va rupem capu in ghencea !!!! vai mama voastra...
austria are 50% sanse sa bata romania maine seara sau sa scoata un punct. nu ne place, dar asta este situatia. ce mare fotbal avem noi de ne credem asa de importanti, bai huhurezilor ?!
Partidul VERDE e cenzurat de presa! Pe 18 august 2008 a fost transmis de catre Partidul Verde din Romania, membru al Verzilor Europeni, un Raport elaborat de catre Remus Cernea, cu privire la prevederile discriminatorii si nedemocratice ale legilor electorale romanesti, cele mai restrictive din Uniunea Europeana. In 4 septembrie 2009, acest Raport a fost depus si la sediul Biroului de Informare al Consiliului Europei la Bucuresti. In mod simbolic, a fost dezghetat un bloc de gheata care av
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.