INTERNATIONAL  »  PRELIMINARII CM 2010  »  MECI AMICAL

Probleme pentru adversari » Serbia este condusă de Ucraina cu 1-0

Articol de GSP - Publicat miercuri, 11 februarie 2009 00:00

Următoarea adversară a României în lupta pentru calificarea la Campionatul Mondial din 2010, Serbia, joacă la această ora un meci amical în Cipru, în compania selecţionatei Ucrainei. În mod surprinzător, elevii lui Radomir Antici sunt conduşi cu 1-0 de formaţia antrenata de Oleksey Mihaylichenko, după golul marcat de Sergey Nazarenko (Dnepr Dnepropetrovsk), în minutul 17.

Vezi aici scorurile LIVE din celelalte meciuri de pregătire ce se dispută în această seară!