Alte știri din fotbal
Gigi Becali l-a „scuturat” pe jucătorul de la FCSB: „A făcut-o din prostie, nu din răutate!”
1
Florin Bratu, reacție după finalul de sezon: „Mi-a dat Sergiu Hanca mesaj după meci”
0
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există semne de întrebare”
0
„Finanțează U Cluj inclusiv din impozitele mele!” » Reacție tare de la Cluj, după vestea că CFR se mută pe stadionul rivalei: „Să rămână acolo!”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Si ce legatura are? Sa inteleg ca Unirea Urziceni a ajuns pe locul 1 datorita intelegerilor, arbitrilor, banilor la echipele adverse? Ai o mare problema baiete, plus ca articolul este despre altceva decat de 'minunatul' nostru campionat. Nu are nicio legatura, bati campii, plus ca Unirea este probabil cea mai meritoasa campioana a Romaniei din 1989 incoace.
u compari zona africa cu europa poi campionatul european e mai greu de castigat decat cupa mondiala
Deci sincer...nu am comentat pana acum la adresa ziarului aproape nimica.dar sincer,acest articol nu isi arre rostul!pana sa se califice Gabonul, mai are de jucat 4 meciuri, Camerun are si un meci mai putin disputat si 2 meciuri directe de jucat cu Gabon!as fi inteles acest articol daca ar fi fost ultima etapa si Gabonului ii mai trebuia un egal sau o situatie asemanatoare.pai in cazul acesta si Romania se poate califica,nu?!da-o naibii de treaba....
si ce treaba are romania cu gabon?:-? nu vedeti cu ce echipe joaca...aia sunt obisnuiti sa joace din babanieri fotbal, daca vin in europa ii bate oricine,kiar si dinamo :)))
Lasa ca era sa nu castigam nici noi cu I-le Feroe!
ce titlu` .. "Romania, surclasata de Gabon.." :|
Da, chiar ma gandeam ieri, au ajuns Australia, Japonia si Coreea sa fie abonate constante la cupa mondiala, s-au schimbat multe...Din pacate in foarte rau pt noi!
Campioant de Fifa 08 cu Liga I Frutti Fresh Bine ati venit! Acest campionat este un gen de MANAGER MODE la fiecare sezon terminat jucători vor creşte ca in Fifa08. Se vor face transferuri la inceputul , intreruperea dintre turretur si la sfarsitul campioantului Acesta va continua cu acelasi echipe , aceeasi useri , aceeasi jucatori , aceleasi conditii Echipa ! Inscrieri la id : mynunea_blonda ://fifachallenge.wetpaint.com
Campioant de Fifa 08 cu Liga I Frutti Fresh Bine ati venit! Acest campionat este un gen de MANAGER MODE la fiecare sezon terminat jucători vor creşte ca in Fifa08. Se vor face transferuri la inceputul , intreruperea dintre turretur si la sfarsitul campioantului Acesta va continua cu acelasi echipe , aceeasi useri , aceeasi jucatori , aceleasi conditii Echipa ! Inscrieri la id : mynunea_blonda ://fifachallenge.wetpaint.com
sa va spanzurati..cu...sireturile de la..puma ziar de...kkat(nu poti scapa de reclame)sa dati..faliment
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.