Comentarii (30)
 •  09 Septembrie 2009, 21:26

Ce imi place sa vad la echipa nationala: jucatori tineri devotati care vor sa se afirme, in consecinta JOACA BINE !!! De exemplu Roman jucator foarte bun care are ideei de joc, e activ, dinamic si creaza situatii periculoase de fiecare data ! La polul opus Ciprian Marica caruia ii trebuie 20 de ocazii singur cu portarul (sau fara portar) ca sa inscrie odata !!!

pedrogar
pedrogar  •  09 Septembrie 2009, 20:41

Lasati polemicile si hai sa ne uitam la meci ca incepe imediat. Hai Romania.

arsenal_fans
arsenal_fans  •  09 Septembrie 2009, 20:35

castigam cu austria si feroe..si cu serbia ar fi bine..;)):)):)):))usor de zis:)):)):)):))

liverpoolfan
liverpoolfan  •  09 Septembrie 2009, 20:25
Postat de sickpuppyz pe 09 Septembrie 2009, 20:20

visezi...ca doar nu e nevoie sa te aperi cu 11 jucatori timp de 90 minute...ca de-aia nu au trecut de mijlocul terenului 89 minute.

te inseli...de-asta nu am luat bataie cu 5-0

sickpuppyz
sickpuppyz  •  09 Septembrie 2009, 20:20
Postat de pe 09 Septembrie 2009, 19:25

Cu Ad Cristea si Bucur la Paris? Pai acolo era de alergat pa faza defensiva, iar cei doi pur si simplu nu pot face asta. Unul e prea indolent, celalalt prea mic... In Franta cei mai slabi au fost mara si Nicu. Poate daca intra Roman mai devreme era mai bine...

sickpuppyz
sickpuppyz  •  09 Septembrie 2009, 20:17
Postat de pe 09 Septembrie 2009, 19:38

problema mea e cu marica... omu e supraevaluat... marcheaza un gol la 10 meciuri... are 7 goluri din 2003 pana azi...in saptejde mii de selectii.. din care 5 is marcate cu de-al de luxemburg belarus armenia albania... trompete. Omu ii varzau... mai bine joaca Bujor de la poli iasi \m/ plus ca apare prea des pe la televizor... sa de-a goluri.. iar daca nu marca in urmatoarele doua meciuri.. sa lase loc la altu... cat despre meciul din aceasta seara.. ma astept la un 3-1 (sapunaru, gheoane, bucur)

bati campii mai rau decat oile lu nea Jiji. Marica nu a dat gol cu Franta...dar a facut un gol...tot ce trebuia sa faca Surdu e sa nu dea pe langa minge...

•  09 Septembrie 2009, 19:59

Iar ii facem noi echipa pustiului?

•  09 Septembrie 2009, 19:43

Bre Pitzurca, abia e primul sfert de ora si Feroe conduce pe Lituania cu 1-0! Ce ne-ai facut, barbugiule?

•  09 Septembrie 2009, 19:38

•  09 Septembrie 2009, 19:33