Alte știri din fotbal
Petrolul mută spectaculos pe piața transferurilor: negociază cu o vedetă din Superliga
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
scor final ajax -steaua 1-2...pariati pe scor corect!
Armasari? :)))
nustiu prietene........daca trecem de ARMASARII astea sa stii ca avem echipa
Daca tu crezi ca patrunjelul asta are vreo treaba cu spiritul Rapidului esti mai bleg ca el . Nu recunosti vocabularul clonatului ?
imperator taran prost cu 2 clase ce esti.......te oftici ca m-am luat de prietenu tau gay?????? Bn ma hai ca va lasam in pace sa va bagati la un 69, gay ordinar ce esti. imperator= virgin prost si oaie belita:))))) muhahahahaahahahaha
Un fleac, ii ciuruim!
De ce nu comentati ma frustratilor de echipele voastre si comentati de steaua??Aaaa....scuze, am uitat echipele voastre nu prea joaca prin europa........asa ca tot la steaua va uitati frustratilor.....Steaua=Europa an de an
taci ba cu Mustata al tau .
Ori scoatem un egal ori pierdem la mustață .
Nu mai e nimic de spus,e un meci cu un deznodamant foarte previzibil!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.