INTERNATIONAL » STEAUA - AJAX » STEAUA - AJAX, JOI, 22:05, DIGISPORT, DOLCESPORT ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Vaalah, fiind internat la Socola, se hotaraste sa evadeze cu inca un coleg... - Ba fii atent cum facem, la noapte evadam,luam scara o punem pe gard si gata. -Colegul, nu merge ma, tu nu ai vazut , gardul e imprejmuit cu sarma ghimpata ? -Taci ma, punem scara pe portile de la intrare, ele nu au sarma! Zis si facut, iau ei scara ,in fatza vaalah in spate colegul, cand se apropie de porti vaalahul zice: -Ba, nu putem evada ,de ce , intreaba colegul.. -Vaalah: Sunt portile deschise si nu avem pe ce sa sprijinim scara ! :)))
Da, tu !
mai spera cineva la calificare? exista fraieri?
Sunteti demni de mila voi astia clonatii :) Nu aveti personalitate deloc.
Esti prost .
Iar vorbesti de clone? Tocmai tu? Jenant mai vaalah!
Like ! Rapidistii de calitate se pricep la sportul asta .
Asteptam clonele lui Moflea si ale ceangaului Alpin .
v-o mai dau odata pe cea ideala: tata - rapa, szukala, gardos, lato - prepe, chiriches - popa, chipciu, tanase - rusescu.
În secolul al XX lea, Ungaria a avut o istorie tristă a sinuciderilor. Conform statisticilor oficiale, rata sinuciderilor a început să crească abrupt în anii '50 pentru ca în anii '70 – '80 să atingă un maxim de 45 de sinucideri la 100.000 de locuitori. Rata mare a sinuciderilor în Ungaria s-a păstrat şi în anii '90, însă a început să scadă dupa anul 2000 în urma desfăşurării unor programe guvernamentale destinate combaterii acestui flagel. Totuşi Ungaria şi-a păstrat primul loc între statele europene.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.