Comentarii (6)
spartakus.
spartakus.  •  22 Februarie 2013, 13:28
Postat de vandersaar pe 22 Februarie 2013, 12:19

Stii care e marele avantaj al lui Chelsea de a nu a mai avea emotii sa ajunga in prelungiri in optimi ? Faptul ca vor intalni un adversar din aceeasi categorie cu Sparta Praga (undeva pe acolo, aceeasi valoare la nivel de echipa). Si e inevitabil, ca sa vor gandi sa nu repete aceeasi greseala de a subestima adversarul. Cu Chelsea e greu de crezut vreo surpriza, mai ales ca este un adversar cel putin cu o clasa peste Ajax.

Sa nu uitam ca City nu i-a batut pe Ajax deci asta cu clasele nu prea este buna.

thumbzilla
thumbzilla  •  22 Februarie 2013, 13:01
Postat de dr0gba pe 22 Februarie 2013, 11:47

Sasquatch...vezi-ti tu de BARCA ta care si-a luat-o pe coaja...Ai vazut macar fazele meciului??Ai vazut cat a putut sa rateze Torres???Eu sunt sigur ca tur-retur se termina 3-0 pt Chelsea

chelsea nu joaca nimik.o rusine de echipa pe care steaua are sanse sa o elimine.au avut norocul vietii lor in finala de la munchen,cum si aseara au jucat un fotbal prost,dar s-au trezit calificati prin minutul 90 cu mare sansa.si norocul asta.... nu poa' sa tina la nesfarsit,mai ales cand nu prea joci fotbal.

vandersaar
vandersaar  •  22 Februarie 2013, 12:19
Postat de sasquatchro pe 22 Februarie 2013, 11:00

Incredibil cat "bulan" au astia, sunt curios cat o sa mai tina. Daca o echipa ca Sparta i-a condus pana la final, atunci nu vad de ce Steaua nu ar putea obtine un rezultat mare.

dani_val
dani_val  •  22 Februarie 2013, 11:54

Tu vorbesti ma de ratari, ca-n dubla cu Barca putea sa incase lejer 3 goluri la Londra daca Alexis, Pedro si Fabregas nu-si bateau joc de ocazii, vezi poate ii elimina Steaua sa rad un an de voi.