INTERNATIONAL » STEAUA - CHELSEA » STEAUA - CHELSEA, JOI, 20:00, DIGISPORT, DOLCESPORT, PROTV ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
U Cluj - Dinamo, în ultima etapă din play-off » Gol anulat în minutul 17
5
Și-a anunțat retragerea din fotbal imediat după turul barajului Chindia - Farul
0
Denis Alibec s-a enervat: „Nu mai înțeleg ce se întâmplă la clubul ăsta”
0
Antrenorul Chindiei, după remiza cu Farul: „Nu vreau să se înțeleagă greșit”
0
Știri din fotbal internațional
Bayern - Stuttgart, finala Cupei Germaniei » Echipele de start + cote
0
Istorie pe Wembley! Au promovat în Premier League cu un gol marcat în minutul 90+5
0
Diego Simeone: „El este cel mai bun antrenor la ora actuală”
0
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
8
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
5 articole despre MAREA PIERDERE care-i aia? asta are 5 goluri in 30 de meciuri... daca se chinuie tatarusanu il depaseste... sper sa aiba complicatii in urma operatiei si sa lipseasca vreo 2 ani... cu salariul la zi, ca sa nu fiu inuman
BREAKING NEWS,DINAMOGAY NU TRECE NICIODATA DE PRELIMINARII. DE FAPT,ASTA NU II BREAKING NEWS II REALITATEA DE ZECI DE ANI A ECHIPEI DINAMOGAY
tu faci nebunule umbra cu scop..:)))
Eu încă aştept poc-ul ăla în care Nikolic dă trei goluri într-un meci. Bine, fie, nu trei, măcar două. Şi nu într-un meci, ci unul acasă şi unul în deplasare.
breaking news 0-5 pt chelsea, steaua umilita
daca nikolic era lacatus era bine :))))just saying...daca as tine pe un jucator ca arma secreta...ala n-ar fi nikolic :)))
Sa-l opereze si la stomac sa nu mai vomite pe taxiuri .Incolo nici o pierdere, o panarama lipsa !
Jucatorul cartonas rosu...imi pare rau pt el, dar ma bucur pt echipa.
Daca voi credeti asa povesti, e bine, ma tem ca Chelsea nu crede. Nikolici va juca maine, fac pariu pe orice. N-o fi titular, dar sigur va juca. Pe vremea lui Jenei, tot asa, inaintea meciului, Lacatus nu joaca si poc, juca si dadea si 3 goluri. Voi aveti o problema grava, credeti tot ce scrie pe net.
cate goluri are betivul asta ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.