Alte știri din fotbal
Pancu, prima decizie aspră la CFR: „Te duci acasă! L-am scos din lot”. Ce a urmat
0
Filmul evenimentelor de la antrenament » Ce a pățit Mircea Lucescu în această dimineață
0
Mihai Toma, dezamăgit după ratarea obiectivului: „Ne pregătim pentru ce urmează”
0
CFR Cluj are datorii și la jucători! De când nu și-au mai primit salariile
1
Știri din fotbal internațional
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Galatasaray insistă pentru titularul din Turcia - România: 10 milioane de euro
10
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
a spionat??? ))))))
Asta- i culmea ! Dupa ce vedem saptamanal Chelsea in Premier League, mai vine si bhoul asta sa ne explice ce am vazut.
Mai omule, stai ca nu ai inteles...stirea nu este despre ultima vizita a lui Savulesc la Londra.....daca nu te prinzi, iti desenez mai tarziu, da?
pentru ca nu stii tu cand se scrie "na" si "n-a" din cauza aia....ai facut scoala cu profesul Turcu, specialistul in emenangita?
Asta e gluma zilei, ba nu....a anului. De fapt, a ultimilor 20 de ani.
de ce na a mers Reghe la Londra ?
ce descoperire mare a facut m. m. tare de tot
daca nu trece steaua de chelsea atunci o sa avem doar o echipa ramasa in europa league anul asta, pe dinamo bucuresti... wait what?
oilor va mananca lupul pe 7 martie !
Mourinho a zis ca nu trebuie sa fi fost cal ca sa poti sa fii jocheu. MM s-a gandit ca vrea sa fie cal fara sa fi fost jocheu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.