Alte știri din fotbal
Marius Șumudică, discurs dur în vestiarul lui CFR: „Le-am spus: «Care vreți să plecați, sunteți liberi»!”
0
Al doilea gol în FC Bacău - Steaua, epilogul rundei cu numărul 3 din Liga 2 » Toate rezultatele + clasamentul
8
Basarab Panduru, tranșant după victoria reușită de Dinamo cu Rapid: „Nu e rezultatul corect”
2
Îl taxează pe Pancu după eșecul cu Dinamo: „Ce antrenezi, aia joci!”
3
Știri din fotbal internațional
Leo Messi, penalty ratat, Inter Miami încheie într-un dezastru!
0
Debut pentru Lisav Eissat în Championship » Cum s-a descurcat internaționalul român
0
Doar 18 minute pentru Dennis Man și o ocazie uriașă în meciul lui PSV de aseară
0
Enzo Fernandez, huiduit de fanii lui Chelsea! » Ce se întâmplă cu transferul la City
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
O dronă, intrată în spațiul aerian dinspre Republica Moldova, a fost ...
Libertatea
Vacanță în Delta Dunării, pe ape la niveluri record. Guvernatorul Florin ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
„Cel mai periculos om” din Germania este pe cale să obțină un scor istoric ...
Libertatea
Nu impartasesc parerea lui Benitez cum ca penalty-ul ar fi fost acordat usor!! Mana lui Bertrand a fost mai mult decat evidenta pe gatul lui Rusescu si l-a impiedicat evident sa joace balonul !! Penalty clar si cartonas galben dupa parerea mea, exact ce a facut si arbitrul !! Felicitari lui Karasov pentru maniera neutra in care a condus meciul !!
Rugam dinamovistii,rapidistii si alte specimene conlocuitoare sa stea departe de net pana la returulcu Chelsea.Nu mai improscati cu noroiul echipelor voastre de rahat in noi.
Vai tu henglezoiule,asa o fi?Esti si tu un pui de Nostradamus?Si daca nu se intampla asa,ce vei face?Vrei sa-ti aduc eu funia?
Asa este, de fapt arbitrul este agent FSB, n-ati vazut ce tunsoare cazona avea? A fost trimis special in misiune de Putin ca sa-i dea un ultim avertisment lui Abramovich!
Toţi am văzut la televizor episodul din conferinţa de presă, domnule ziarist. Rafa nu a spus nicidecum că arbitrul i-a câştigat meciul Stelei deoarece nu ar fi fost penalty, a spus doar că i s-a părut că a fost acordat uşor - probabil din punctul de vedere al manierei de joc englezesc.
in retur chelsea va spulbera pe steaua. mark my words.
A fost penalty clar ca lumina zilei si cine spune altfel este orb! Calificarea se va juca la Londra dar Steaua a avazut ca se poate! Benitez si toti rahati de englezi,plini de ei si umflati cu pompa au luat-o aseara peste bot!
benitez ăsta parcă e de la fcrrapid, așa le ”zice” dă dăștept :))) oare s-a uitat la alt meci ? Negromanul lui trebuia să ia ROȘU fiindcă a faultat din poziție de ultim apărător, dar cred că arbitruli i-a fost frică de mafia rusă condusă de abramburici :)))
OLE OLE Multumim arbitrule !!!!!!!:)))))) Lololololololololol
hm, ce diferenta de declaratii intre Benitez si Mourinho (dupa meciul cu United)... pt cine n-a inteles de ce Benitez nu a fost niciodata "inghitit" cand l-a urmat pe Mourinho la echipele pe care portughezul le-a antrenat, Inter si Chelsea... Respectivul asta musteste de frustrare si impotenta profesionala. Sa fim seriosi, si Inter e praf si tot a batut pe CFR cu 5-0 la general. Nu ai nicio scuza cand te bate o echipa ca Steaua, cand ai jucatori gen Hazard, Lampard, Matta, Torres etc etc
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.