Alte știri din fotbal
Criza de portari pentru meciul cu Turcia » Cum explică Florin Prunea: „O regulă tembelă”
0
Turcul care spune „iubesc România”, insider pentru „tricolori”: „Cred că asta va fi echipa de start!” + Avertisment pentru un jucător: „Să fie foarte atent”
1
Vizită-surpriză în cantonamentul naționalei: „Mereu împreună!”
0
Fotbalistul român pe care mizează Marcel Răducanu: „Poate sclipi, va face diferența cu Turcia!”
6
Știri din fotbal internațional
Mesajul primit de Chivu de la președintele lui Inter: „E mai ușor să ne jucăm de-a vânătorul și iepurele acum”
0
Chelsea vrea să transfere de la AC Milan » 40 de milioane de euro
0
Gata cu speculațiile: i-au stabilit viitorul lui Chivu, după patru meciuri la rând fără victorie
0
Diego Simeone admite: „N-am pierdut cu Real din cauza asta”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
„Probabil, Putin a crezut din nou că a venit Crăciunul mai devreme”, spune ...
Libertatea
Sper sa piarda steoaia cu 4-0 pe Stamfort Brige! Sunt sigur ca nu se va califica mai departe.
legionarulxxx: in primul rand echipele alea 3 sunt niste forte in campionatul lor nustiu daca stii adika Partizan Belgrad, Hajduk Split si Levski Sofia, iar de Grasshoper nustiu am jucat noi cu ei ??? din cate stiu voi ati jucat cu ei, si va-ti facut de kakao 4-4 in retur si ati castigat cu noroc la penaltyuri, iar echipe ca Trnava,Maccabi Haifa, Stuttgart,Sheriff tiraspol ai uitat de echipele astea care si-au facut abonament la scos ovine din europa :)))))))))))
Orbiti de invidie nu vedeti nici macar un capitol la care STEAUA a fost mai buna , nici macar DETERMINAREA , CURAJUL , INCREDEREA IN SINE ... dovedite , calitatile astea te duc in postura de a avea sanse de castig cu cei care au valoare , bani , traditie ... dar ce stiti voi despre astea , nu vedeti decat noroc , sansa , bulan etc ... , pana la urma se spune ca "NOROCUL TINE CU CEI CURAJOSI"...siiiii... sa nu va crape capul cumva dupa atata analiza a jocului STELEI ! asa e cand despre ai tai nu ai ce spune :)))
Si ce ma nu au dreptate? vi s-a parut ca Chelsea ajucat fenomenal? daca da, inseamna ca ati vazut alt meci, uitati-va din nou la meci, sa vedeti cate pase simple au gresit aia de la Chelsea apoi veniti si comentati, vad ca aduceti aminte de insuccesele echipei Dinamo, dar vedeti ca aveti si voi destule, cele mai recente 0-5 cu macabi haifa, 1-5 cu stuttgart, 0-1 cu trnava aia si mai sunt multe, dar nu imi amintesc acum, daca tot ai pus lista cu insuccese, baga si lista cu succese, 5-1 cu everton, 2-1 cu leverkusen etc, si nu va mai umflati in pene atat, ca nu castigati voi nimic de pe urma victoriei cu Chelsea,singurii care castiga sunt jucatorii si staful stelei.
adevarat , daca nu gresesc, au jucat odata cu islandezii de la Reykjavik si binenteles au luat bataie la Buc.... dupa care suporterii au aruncat cu peste pe teren :))) ghinion ? sau ... prostie ? ....
Te pricepi la fotbal cum ma pricep eu la zidarie :))) N-o mai plange tu pe Steaua, frustratule. Stiu ca e greu cand vezi performanta Stelei si echipa ta e rusinea Romaniei, dar asta e... n-ai ce sa faci. Lasa ca poate printr-un miracol se mai califica si dinamo in cupele europene (desi nu prea cred) sa va mai faceti inca odata de ras , dar nu cu echipe de talia celor de la Copenhaga sau Molde. Voua va trebuie echipe de bucatari, paznici de noapte, etc ca sa aveti sanse la un egal si eventual sa aduceti puncte Romaniei :))))))
Așa este, am văzut, ce-i în ligă e altceva ! :)
HAI gymd da si un like :)))
1 STEAUA CLASAMENT PTR. gymd 2 Astra Giurgiu 3 Pandurii Tg. Jiu 4 Petrolul Ploieşti 5 FC Vaslui 6 DINAMO
Pai amicalul ala avea in prevedere sa nu va dea mai mult de 5. Iar daca te mai uiti odata la meci, vezi ca Barca juca cu prima viteza, ca de era pe bune meciul.... Si 50 de mii nu au fost, poate 40.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.