Alte știri din fotbal
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru Daniel Pancu: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
0
Daniel Pancu și-a anunțat cu jumătate de gură plecarea de la CFR Cluj: „Nu ascund lucrul acesta”
0
Ce a făcut Elias Charalambous după a refuzat-o pe FCSB: „Am ridicat nivelul în ultimii ani”
0
Din Liga 2 la echipa națională într-un singur sezon: el este surpriza lui Gică Hagi pentru amicalele cu Georgia și Țara Galilor
0
Știri din fotbal internațional
Gabi Balint, avertisment înaintea barajului pentru Conference League: „Va câștiga la două goluri diferență”
0
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Sper sa piarda steoaia cu 4-0 pe Stamfort Brige! Sunt sigur ca nu se va califica mai departe.
legionarulxxx: in primul rand echipele alea 3 sunt niste forte in campionatul lor nustiu daca stii adika Partizan Belgrad, Hajduk Split si Levski Sofia, iar de Grasshoper nustiu am jucat noi cu ei ??? din cate stiu voi ati jucat cu ei, si va-ti facut de kakao 4-4 in retur si ati castigat cu noroc la penaltyuri, iar echipe ca Trnava,Maccabi Haifa, Stuttgart,Sheriff tiraspol ai uitat de echipele astea care si-au facut abonament la scos ovine din europa :)))))))))))
Orbiti de invidie nu vedeti nici macar un capitol la care STEAUA a fost mai buna , nici macar DETERMINAREA , CURAJUL , INCREDEREA IN SINE ... dovedite , calitatile astea te duc in postura de a avea sanse de castig cu cei care au valoare , bani , traditie ... dar ce stiti voi despre astea , nu vedeti decat noroc , sansa , bulan etc ... , pana la urma se spune ca "NOROCUL TINE CU CEI CURAJOSI"...siiiii... sa nu va crape capul cumva dupa atata analiza a jocului STELEI ! asa e cand despre ai tai nu ai ce spune :)))
Si ce ma nu au dreptate? vi s-a parut ca Chelsea ajucat fenomenal? daca da, inseamna ca ati vazut alt meci, uitati-va din nou la meci, sa vedeti cate pase simple au gresit aia de la Chelsea apoi veniti si comentati, vad ca aduceti aminte de insuccesele echipei Dinamo, dar vedeti ca aveti si voi destule, cele mai recente 0-5 cu macabi haifa, 1-5 cu stuttgart, 0-1 cu trnava aia si mai sunt multe, dar nu imi amintesc acum, daca tot ai pus lista cu insuccese, baga si lista cu succese, 5-1 cu everton, 2-1 cu leverkusen etc, si nu va mai umflati in pene atat, ca nu castigati voi nimic de pe urma victoriei cu Chelsea,singurii care castiga sunt jucatorii si staful stelei.
adevarat , daca nu gresesc, au jucat odata cu islandezii de la Reykjavik si binenteles au luat bataie la Buc.... dupa care suporterii au aruncat cu peste pe teren :))) ghinion ? sau ... prostie ? ....
Te pricepi la fotbal cum ma pricep eu la zidarie :))) N-o mai plange tu pe Steaua, frustratule. Stiu ca e greu cand vezi performanta Stelei si echipa ta e rusinea Romaniei, dar asta e... n-ai ce sa faci. Lasa ca poate printr-un miracol se mai califica si dinamo in cupele europene (desi nu prea cred) sa va mai faceti inca odata de ras , dar nu cu echipe de talia celor de la Copenhaga sau Molde. Voua va trebuie echipe de bucatari, paznici de noapte, etc ca sa aveti sanse la un egal si eventual sa aduceti puncte Romaniei :))))))
Așa este, am văzut, ce-i în ligă e altceva ! :)
HAI gymd da si un like :)))
1 STEAUA CLASAMENT PTR. gymd 2 Astra Giurgiu 3 Pandurii Tg. Jiu 4 Petrolul Ploieşti 5 FC Vaslui 6 DINAMO
Pai amicalul ala avea in prevedere sa nu va dea mai mult de 5. Iar daca te mai uiti odata la meci, vezi ca Barca juca cu prima viteza, ca de era pe bune meciul.... Si 50 de mii nu au fost, poate 40.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.