Alte știri din fotbal
Deschide o rană adâncă: „Îl știu bine pe Hagi. Vine la națională, dar ne ascundem! Am rămas în '70, '80”
0
Imagini horror de la România - Slovacia: „Doctorul m-a cusut pe viu pe banca de rezerve”
0
Victor Pițurcă a răbufnit, după ce Mircea Lucescu a leșinat la antrenamentul naționalei: „Cum poți să spui așa ceva?”
0
Aliuță, când a auzit de Drăguș la FCSB: „Am fost în locul lui. Asta trebuie să facă!”
0
Știri din fotbal internațional
Sky Sport a anunțat: acord între Roberto De Zerbi și Tottenham! » Detaliul care amână comunicatul oficial
0
La asta nu se așteptau! Cum i-au întâmpinat kosovarii pe turci, înaintea barajului: „Ați achitat datoria în 1999”
0
Campanie împotriva antrenorului dorit de Tottenham: „NU! Tot progresul ar fi compromis”
0
Napoli a reacționat dur, după absența nemotivată a lui Romelu Lukaku
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Eleva de 15 ani care a împrăștiat în 1987 bilețele cu „Jos Ceaușescu”: „Mi ...
Libertatea
Ultimul fluier pentru Il Luce. Mircea Lucescu se retrage de la națională de ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
adauga si Ajax la lista aia! :D numai castigatoare de cupe europene. :))
Chelsea a fost foarte organizata si bine asezata tactic. poate ca daca nu era Luiz si asa Steaua mai marca o data.
CE AVORTONONI DE ANTISTELISTI(CA,CU ECHIPA LOR NU AU CUM SA TINA,DEOARECE SE FACE DE RUSINE IN EUROPA SAU TERMINA O DATA LA 200 DE ANI PE PENULTIMUL LOC IN GRUPA,IN REST TERMINA PE ULTIMUL LOC) PE AICI,DACA STEAUA ELIMINA GALATA,VALENCIA,CHELSEA,ECHIPELE RESPECTIVE,SUNT SLABE,DAR DACA MENTALISTI DE LA HARCOV SAU ELFI DIN SUEDIA ELIMINA ECHIPA ROMANESTI,BRUSC MENTALISTI AIA ANOIMI,CARE AU FOST ELIMINATI DE MULT DIN EUROPA,SUNT CA SI BARCELONA. IMI ESTE SCARBA DE VOI.
Corect, au fost departe de ce au jucat cu Ajax !
sincer ma asteptam la mai mult de la Steaua au cam refuzat jocul puteau sa incerce golul 2 in ultimele 20 de minute pentru ca i-am prins pe cei de la Chelsea intr-o forma jalnica s-au multumit cu 1-0 sper sa nu ii coste asta in Anglia. Sper din tot sufletul sa ma insel ... Forza Steaua
Felicitari!
"Imparate", sper din tot sufletul ca Tanase se va mai gandi un pic in aluna aia de creieras repartizat pentru viziunea jocului si va fi un pic de Xavi in retur. Oricum, multumim, Steaua! Nimeni nu spera la asa un rezultat, si felicitari tuturor jucatorilor Stelei care au fost profesionisti adevarati in seara asta!
tatarusanu a prins o zi mare iar raul e atacant de clasa ma gindeam ca rateaza uite ca na facuto bravo lui
Meci perfect pe naiba, cred că ai văzut alt meci, Tănase a fost varză, foarte multe pase greșite, viteză kanci, noroc de Rusescu că a scos penalty !
ei nici chiar asa, mai sunt antrenori in Romania care au reusit rezultate mari. ;-) Te-ai lasat dus de euforia victoriei cei drept meritate a Stelei, dar sa ramanem realisti totusi si sa urmarim mai departe parcursul lor, sper sa fie unul cat mai lung.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.