Alte știri din fotbal
Concluzia e clară: Mihai Toma trebuia să marcheze cu CFR Cluj, însă nu fotbalistul de la FCSB a irosit cea mai mare șansă
0
Daniel Pancu explică ce a schimbat la CFR Cluj de când a venit: „E ceva minunat! Vorbim despre cei «patru A» ai performanței”
0
Ce urmează pentru FCSB după eșecul lamentabil cu CFR Cluj » PATRU meciuri de „foc” cu contracandidatele directe pentru play-off
0
Oțelul - Csikszereda, un duel din etapa #23 a Superligii » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
1,3 milioane € pentru internaționalul român! Maghiarii sparg banca pentru fotbalistul aflat pe radarul lui Mircea Lucescu
0
Claudiu Bumba, decisiv în meciul cu Ferencvaros » Echipa cu 4 români în lot este lider în campionat
0
Metamorfoză în 5 luni cu Cristi Chivu » Câte puncte a recuperat față de lider comparativ cu Inzaghi!
0
Imagini rușinoase de la Barcelona » Un miliard și jumătate de euro pentru un „stadion-cascadă”
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Soldații ruși sunt scoși din spital și trimiși pe front direct în scaun cu ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Cu cine ar vota acum românii la parlamentare - sondaj CURS. AUR nu mai are ...
Libertatea
Sunt si colegi microbisti "de onoare"! Si eu le doresc adevaratilor suporteri dinamovisti ca la sfarsitul campionatului, Dinamo sa fie pe podium. Sa vina vremea ca si ei sa creasca procentele de calcul, pentru calficarea a cat mai multe echipe romanesti, in competitiile europene de fotbal. Hai Steaua, Hai Dinamo!
Chapeau!
am ajuns sa o zic si pe asta...BV STEAUA.... din pacate steaua a jucat in 10...lemn_tanase e printre cei mai slabi jucatori care au evoluat vreodata la steaua!!!!!!!
Sunt de acord cu voi, bourceanu a facut greseli aseara si Rapa nu trebuia scos! Oricum sa fim seriosi cati se asteptau judecand dupa atacurile lui Chelsea de pana la al 2-lea lor gol, totusi, ca nu vor gasi o bresa sau "specula" o pasa aiurea mai ales ca era clar ca ai nostri nu mai aveau nici plasamentul si nici acuratetea de la Bucuresti? Vorbim de Chelsea. Din pacate am clacat iar la englezi IN A DOUA, ULTIMA REPRIZA A CELOR DOUA MANSE. Similitudine Middlesborough- Chelsea !!!
Raul Rusescu nu este de echipele mari! si nu vorbesc de Steaua, e un baiat bun cu caracter dar nu e de performanta in Europa. Nu poate mai mult in fata jucatorilor consacrati! Tanase cel tinut in brate de becali este o petarda, asta a demonstrat de sute de ori ca nu-l duce capul si e lent. Daca folosea o formula fara astia doi aseara poate mai speram. Totusi e vorba de doua cluburi diferite cu capital diferit, cu conditii de pregatire si profesionisti in fotbal la distante diametyral opuse. BRAVO REGHE, BRAVO BAIETI, BRAVO STAFFULUI TEHNIC (STRICT MA REFER LA OAMENII LUI REGHECAMPF AICI)! FORTZA STEAUA !!!
Bravo Steaua ! Santem mandrii de voi !
Aș mai adăuga aici și un alt fapt extrem de simplu pe care Reghe nu l-a văzut, și anume că se oftică degeaba pe Dodel că nu i-a blocat stângul lui Mata la gol, din moment ce ăla a înscris cu dreptul. Pe de altă parte, e foarte posibil ca el să se refere de fapt la reușita lui Torres, care a fost inițiată de o pasă în adâncime a lui Mata, dar iar, acolo Mata a dat o simplă pasă, nu a șutat la poartă, ce naiba, ai ajuns să le ceri jucătorilor să blocheze adversarul și atunci când dau drumul la minge? Problema nu e că a pasat ăla (la fel de bine putea pătrunde în careu cu ea), ci că mingea a ajuns nestingherită la Torres, iar nea Sucală a luat craci și s-a uitat la ea cum intră-n poartă.
oricum, era de asteptat ca pierd, nu te poti pune cu o echipa care are buget de sute de milioane, dar bravo lor au facut o figura frumoasa, poate asa si-a dat seama Ciobanul ca nu are un atacant de valoare, si Tanase...... numai fotbalist nu e
Bravo Steaua, bravo Romania!! Data viitoare mai bine. Ceva parcă lipsește din peisaj. Unde este GB? O fi cerut azil politic la Muntele Athos. GSP, media în general, este probabil în silenzio stampa, voluntară sau forțată. Nu sa spus sau scris nimic despre sentința în cazul terenurilor MAN. Sau nu sînt eu la curent. Simt că la cest comentariu ..inocent vor fi reacții de genul: ia uite domle și pe ăsta, țara arde și baba se piaptănă. De acord să trecem la ...era să spun la oile noastre, dar nici asta nu se potrivește. Zi bună, mai bine ne concentrăm la primăvară, poate vine mai repede.
Au inceput sa "semnalizeze" toti licuricii. Unii ca le-ar parea rau de jucatori, dar se bucura pentru MM, altii ca s-ar bucura pentru JJ Becali, altul pentru Reghe, dar cei mai multi, se bucura ei pur si simplu ca a pierdut (ba mai mult, ca cica ar fi fost umilita??) Steaua. Deh, ultrasi "adevarati", nu mai gasesti 10 ca ei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.