Comentarii (27)
biid
biid  •  16 Martie 2013, 12:48
Postat de cosmin911 pe 16 Martie 2013, 07:07

da?:))) La pauza le tremurau calcaiele celor de la chelsea lucru care se cedea si din imaginile cu suporterii lor care traiau meciul cu multe emotii. Chiar si dupa minutul 80 la 3-1 aveau multe emotii lucru care se poate vedea din imagini. Dar tu ce a stii...esti doar un frustrat care traieste cu grija altora.

Mai uita-te si la alte meciuri in afara de cele romanesti. Daca ai fi vazut meciul cu M U,nu debitai prostii de astea. De fapt,am auzit si ,,mari specialisti " la tv, care o vedea-u pe Steaua in urne,la pauza .

biid
biid  •  16 Martie 2013, 12:41

Ha ha ha,cred ca nu stie ce spune ! Adica Mourinho nu este orgolios ? Cea mai tare poanta !

cosmin911
cosmin911  •  16 Martie 2013, 07:07
Postat de gazelle1 pe 15 Martie 2013, 22:33

S-a calificat la limita pentru ca n-a fortat, puteau sa le dea de la 5 in sus, clar.

gazelle1
gazelle1  •  15 Martie 2013, 22:33
Postat de pophki pe 15 Martie 2013, 20:19

comparatii de cioban primitiv....Chelsea sa calificat la limita,zi mersii!chiar daca au pierdut,echipa merita felicitata,bravo!

lenan
lenan  •  15 Martie 2013, 22:10

Steaua a fost peste Chelsea per ansamblu (judecind pe ambele manse), deci tactica a fost buna. Ii lipsesc insa doi-trei jucatori ca sa spere la mai mult. Meciul retur a fost pe muchie de cutit : doua bara-gol, citeva faulturi fluierate aiurea de arbitrii si ceva oboseala in repriza a doua, putina teama... In fine, regrete la infringere sint intotdeauna, insa sa retinem ca detinatoarea Ligii Campionilor a tremurat pe final ca Steaua sa nu mai marce o data! E mare lucru.

zycky07
zycky07  •  15 Martie 2013, 21:07

Ba deci eu pot sa jur.. La vara Reghe o sa plece, deoarece ciobanul o s vanda 6,7 jucatori de baza, ia vreo 20 de milioane pe ei.. plus banii din EL si televizari, bilete, si sponsori.. face vreo 40 de milioane... aduce niste ciuperci de jucatori, care ii vrea el, si daca Reghe nu va pleca, o sa.l de ciobanul afar dupa 3 etape, pt ca nu va avea rezultate

soarerodion
soarerodion  •  15 Martie 2013, 20:21

DUPA CUM AM SPUS SI AKM DOUA ZILE DE PREFERAT ERA SA JOACE GARDOS IN CENTRU CU BOURCEANU ..... PINTILI E JUCATOR DE LIGA 1 SI ATAT !!!

pophki
pophki  •  15 Martie 2013, 20:19

adrian84
adrian84  •  15 Martie 2013, 20:18

Steaua daca se apara cum a facut-o Inter lua mai multe goluri. Nu are jucatori cu care sa se apere, sa faca anti-joc. Ciobanul iar face pe antrenorul si gsp-ul, servil, ii duce cuvantul in lume.