INTERNATIONAL » STEAUA - CHELSEA » STEAUA - CHELSEA, AZI, ORA 20:00, ÎN DIRECT PE DIGI1, DOLCE1 ŞI PROTV, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Gheorghe Hagi a anunțat lotul României: surprize uriașe la prima acțiune
0
După finala Survivor 2026, Gabi Tamaș merge în Liga 2 » A semnat deja contractul
0
Ce beneficii primesc campionii României, după ce au devenit cetățeni de onoare ai Craiovei
0
U Cluj a luat decizia în privința lui Jovo Lukic pentru meciul cu Dinamo: cu gândul la Mondial!
0
Știri din fotbal internațional
Alvaro Arbeloa își confirmă plecarea: „Sper să mă pot întoarce într-o bună zi” » Ce spune despre Mourinho
0
Arne Slot îi răspunde lui Salah: „Tocmai cu stilul meu Liverpool a devenit campioană și atunci el era fericit”
0
Șoc Mondial! Anglia și-a anunțat lotul pentru CM 2026: doar 8 „supraviețuitori” din Qatar, 4 absențe de răsunet
0
A jucat 7 ani cu Kylian Mbappe și spune că francezul are un mod aparte de a gestiona tensiunile la Real Madrid: „Așa arată un jucător mare”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Gid pentru huliganii Alteței sale Regale a Marii Britanii : ” Atenție, veți ateriza pe un aeroport modern, nu pe iarbă,, iar la ieșire găsiți și autobuze, taxi și puteți ajunge și la Gara de Nord ; urinatul in public este interzis tot timpul, nu ca la voi, in țara voastră mult mai civilizată, furtul de bani prin ATM-uri este la un nivel mult mai scazut decât in Marea Britanie( ne cerem scuze pentru acest inconvenient cu care sunteti obisnuit), fetele de la noi, net mai frumoase și mai civilizate, le veti vedea peste tot, deci nu trebuie să vă bateți și să fugiți după ele, precum la voi când găsiți una de doamne ajută la 10.000 de locuitori..etc..
Huliganii au să intălnească o specie de oameni foarte civilizați care știu două trei cuvinte , sparg capete și din plictiseală rup oase !
Cum asa ? Numai pana la ora 22:00 e permis urinatul in public la Bucuresti ? Najpa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.