Alte știri din fotbal
Din lupta la titlu în Superliga se transferă în Italia: detaliile mutării
1
Probleme la Sepsi, Laszlo Dioszegi recunoaște: „Nu poți să-i dai afară! E o situație delicată”
0
Nuno Campos la primul amical, azi, cu Dinamo: detalii din cantonamentul din Polonia
0
Daniel Oprița, despre primele 5 transferuri și viitorul lui la Steaua: „Nu am semnat. Nu plecăm în cantonament”
0
Știri din fotbal internațional
Surorile lui Cristiano Ronaldo pun „tunurile” pe fotbaliștii Portugaliei: „Au uitat brusc cum se pasează”
1
Swimbappe a cucerit Mondialul: oracolul din Toronto cu 78% rata predicției » A dat o surpriză aseară
0
Scandal cât eliminarea în sine! Numele urât de toată Turcia, plătit să apară de mai multe ori pe tabelă la Cupa Mondială
5
Germania - Coasta de Fildeș, pentru șefia Grupei E » Nemții vor calificarea, africanii visează la o nouă surpriză
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
0
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
„Cabana calicilor”. Cum au pus mâna apropiații șefului CJ Tulcea pe cabana ...
Libertatea
Greșeala pe care multe cupluri o fac înainte să se mute împreună: "E un ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Cât costă primele afine, mugurii de brad și hribii în piața din Cibin, Sibiu
Libertatea
Păi tu nu ești decât o motoretă iar ăia au nevoie de un Harley Davidson. Plus că ai și cam multe fumuri iar ei sunt un pic mai ecologiști de fel...
oate in meciul cu Pancho Villa. Acest ratat de la atletism, nascocit mare fotbalist pentru cateva faze intamplatoare si plimbat pe la Nationala, a dovedit ce poate intr-un fotbal competiti: nimic. Nu exista chestia asta cu xenofobia: nici un antrenor nu renunta la un jucator valoros pe motiv ca-i strain. Chivu, Gh. Popescu au fost chiar capitani de echipa, Dan Petrescu, D. Munteanu, Lupescu au facut cariera la cluburi reputate. Dar putorile umflate cu teava de Madama Prodan si megalomanul Becali, capoteaza fara gres: Chiriches, Stanciu, Chipciu, Popa, Rusescu etc. Valabil si pentru Maxim, Ivan, Vatajelu.
tu te mai destepti vreodata ? sau mori prost ? bai..asta cu pocitul substantivelor proprii se face undeva pana in 7-8-9 ani. tu demonstrezi cu fiecare comentariu ca acolo ai ramas blocat.
si cand ma gandesc ca tu la un moment dat erai titular in Nationala,da cand aveam selectioner un general sau un profesor neamt ,la propunerea unui cioban .Sa mai gandeasca si "alalanti" ca am treaba cu "pamblica"
Daca erai bun nu avea nimeni nimic cu tine.
Text arhicunoscut, eu joc bine, dar au ceva cu mine... Popica, dar tu nu ai nicio vina? Ai invatat engleza bine, ai prieteni dintre jucatori, in oras, socializezi cu suporterii ...?
lipsa de valoare.Asta-i tot.I-a pacalit puscariasul si pe aia ca si pe altii. hai revino in romanica ca o sa fii bomba anului la transfer..Toti ratatii care se intorc sint bombe transferate in romanica.Mai bine zis petarde nu bombe
Motoreta:))))
Asa e, sa fii omul meciului cu Aston VIlla este o bufonerie, dar ce sa-i faci, vedetele sunt toate la ,,doar mimamo buculesti'' cea mai si cea mai... din ROMania.
Acolo nu merge cu bufoneria *** ca aici când te tăvăleai și băieții lui Deaconu imediat dădeau fault și galben gratuit adversarului nevinovat ! Asta e valoarea ta : împrumutat de o echipă de ...Liga a II-a !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.