Alte știri din fotbal
„Mai vin trei jucători, unul sperăm cât mai repede” » Anunț de ultimă oră al președintelui Rapidului: „Sută la sută!”
1
Cristi Manea, reacție clară despre viitorul său în Giulești! „Ca printr-o minune, m-a făcut bine!”
0
Jucătorul în care FCSB își pune cele mai mari speranțe în sezonul viitor:„E important și interesant pentru noi”
1
Mutare-surpriză: pleacă de la Dinamo și ajunge la rivalii istorici
1
Știri din fotbal internațional
Tatăl lui Neymar, cerere pentru fiul său: „Continuă să joci fotbal!”
0
Accidentat prostesc, internaționalul englez intră la operație și nu mai joacă la acest Mondial!
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
2
Bayern vinde un internațional german la Beșiktaș
0
Lifestyle
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
2
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
.) cu placere, de ce nu ?.)
da, e just. nu este deloc o greseala daca i se ofera o sansa pentru a debuta sub Tricolor. depinde si de vointa lui, desigur. poate se simte portughez, situatie in care ar fi bine sa nu ne mai intereseze nici pe noi, decat tangential.)
nu din vina lui ponde. ala e un jucator interesant, se vede ca e fatat in iberia. n-are treaba cu breleantii, deamantii, etc etc.. isi vede de cariera, deci e un viitor bun fotbalist. nu ar strica sa fie luat la Nationala. dar cu cine ? cu prapaditi de selectioneri, gen razvan, pitzi sau kashketa ?
Daca mai prinde cateva jocuri, trebuie neaparat sa-l convocam la Nationala sa joace cateva minute.... ca sa-l "rezervam".
Bai Jumate , asa de bine l-ati descoperit ca a si pierdut Sporting un meci relativ usor ...
...sa ne mai scrieti de el ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.