Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Stai tu linistit ,ai uitat ce antrenor are Petrolul?Cosmin Contra a jucat la AC Milan la Atlético Madrid..Pentru Contra, Mutu nu reprezinta un star,reprezinta doar un jucator care daca nu va juca bine si daca nu va lasa fitele va sta pe banca,Contra nu poate fi flatat de Mutu pt el cartea lui de vizita reprezinta doar un simplu nume.daca e bun joaca daca nu e pa.PT Mutu e ultima lui sansa e posibil sa-si schimbe atitudinea.repet Mutu e doar un pion pe tabla de sah a lui Contra,daca va juca bine va sta in teren daca nu va face tusa.
Nu a fost o dezamagire de fotbalist ,calitati are sau ma rog cel putin a avut ..a jucat la Juve,Fiorentina,Chelsea,etc nu oricine ajunge la echipele de top ale lumii dar pe el l-a stricat faza cu drogurile si alte porcarii ,imaturitatea intr-un cuvant.daca era mai matur avea un final de cariera la o echipa mare(asa cred).Petrolul e ultima lui sansa pentru a-si mai spala din pacate si a demonstra ca are calitate.se poate chiar si la varsta lui .Petrolul e o echipa de tradite pe care o respect foarte mult,mult succes ii doresc.
Acum e momentul să-i scada din banii contractului. Capră, vezi ce faci.
Petrolul era principala contra-candidata a Stelei la titlu, dar acum devine outsider. Prestatia fotbalistica si exprimarea in teren in viitoarele meciuri ale Petrolului vor fi exclusiv influentate de toanele si fitele lui Mutu. Toata echipa va fi nevoita sa suporte si sa se plieze mofturilor acestui super-star; toate pasele, centrarile si mingiile vor fi obligatoriu adresate lui; echipa va fi lipsita de personalitate si de originalitate iar rezultatele vor depinde exclusiv de forma/norocul sau prestatia lui Mutu! Este o mare teapa, pacat de Petrolul!
Dacă are cineva senzația că Mutu va fi util Petrolului, se înșeală. O să fie și acolo exact ceea ce a fost mai peste tot, adică o mare dezamăgire. Mental și din punct de vedere al caracterului, asta este tot ce poate oferi acest jucător.
Trist ?? pentru cine ? pe el il doare la palarie si tu il plangi de mila :) saracul om bogat , fara el fotbalul nici nu mai merita urmarit :)
Este trist ca acest mare talent nu a avut langa el un psiholog care sa-l sprijine in momentele grele.Cand ajunsese vedeta la Chelsea , presiunea a fost enorma si a clacat.Daca vine la Petrolul , fara un psiholog bun, risca sa cada in depresii , amintiri din vremurile de glorie,baruri,manele etc.; cateva sclipiri si in rest- infesteaza atmosfera in echipa. Sper sa ma insel insa la vestiar el va fi seful; daca se va comporta ca pana acum , cei tineri o vor lua pe un drum gresit.
pentru a-si negocia salariul cat mai mare la o echipa din vest, vrea sa dea impresia ca este cautat de zeci de echipe... faci tam-tam in presa pentru a afla cluburile ca esti liber de contract..
Hmm, Petrolul era pana acum principala contracandidata a Stelei la titlu, acum devine favorita.
nici eu nu as fi mer satunci cand vad ca nu este altul mai bun ca el pe teren si totusi nu este introdus
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.