Alte știri din fotbal
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Ultimele vești despre starea de sănătate a lui George Pușcaș: „Atunci cred că va fi disponibil”
0
Galeria lui U Cluj anunță invazia Craiovei: „Ne-a revenit vocea după finala Cupei” + „Așteptăm un arbitraj imparțial”
0
„Nu îi duc lipsa!” » Fostul jucător de la FCSB a vorbit despre relația cu Gigi Becali: „Vreau să aflu de ce s-a comportat așa”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Roma a câștigat Derby della Capitale și a ajuns pe loc de Champions League » Juventus, „demolată” de Fiorentina
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
L-au chemat arheologii din Turcia pentru ca cica ar fi o fosila importanta!
la valoarea pe care o are acum, unde ar putea juca ? ,se duce la Kasimpasa :)
Bagi has .. omfg
tragi has ..nu vrei sa te lasi....
bagate brili oriunde ca coca e la liber acolo!
Cred ca l-ati plimbat pe asta mai mult decat a facut Jules Verne cu personajele lui: Ba are oferta din Canada, ba din Brazilia, ba din Turcia, ba de la Vaslui, ba din America, ba din Spania de la Mallorca sau din China de la un club "puternic". Mai este vreun continent unde sa nu-l dati ca si transferat pe nenorocitul asta? Si cand ma gandesc ca il comparati cu Hagi..ma ia ameteala
Cu dealerii de... sibutramina?!
cat noroc poate sa aiba golansul asta, n'ai vazut asa ceva! si'a batut joc de carierea lui, de viata lui, a ras de toata lumea, a tratat pe toti de sus, s'a drogat(si cred ca o face in continuare), a facut scandal, baute zdravene, etc...si cu toate astea...desi are o varsta iar cu fotbalul a cam terminat'o de vreo 2-3 ani(ma refer cu acel fotbal ce il arata, cat de cat) are in continuare oferte, si deloc de neglijat d.p.d.v. financiar! asta da noroc, bwlangiw' naibii!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.