Alte știri din fotbal
Înlocuitorul lui Flavius Stoican la CSM Reșița: „M-a convins să revin”
0
„V-a mai dat Mihai Rotaru vreun mesaj?” » Răspunsul lui Rădoi la întrebarea GSP
1
Mirel Rădoi a susținut primul antrenament la FCSB » Diferență MAJORĂ în pregătire
0
Mirel Rădoi a pornit revoluția la FCSB: „Începe evaluarea jucătorilor, mă uit ce se întâmplă în afara terenului! Neubert NU mai face parte din staff”
15
Știri din fotbal internațional
Alvaro Arbeloa îl acuză iar pe președintele Barcelonei: „Candidatul Laporta i-a cvadruplat salariul lui Negreira"
0
Amenzi și sancțiuni după derby » Milan plătește pentru că a întârziat reluarea meciului! + Suspendare și la Inter
0
Adio, linii strâmbe și ofsaid semiautomat! » Șeful Ligii anunță: „E obiectivul tehnologic pentru sezonul viitor"
1
Alvaro Arbeloa: „Avem nevoie de cea mai bună variantă a lui pentru meciul cu Manchester City”
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Planul diabolic cu care Iranul poate ruina lumea cu toată opoziția SUA. ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
Ma bucur pentru Cicaldau ca s-a integrat in echipa si joaca meci de meci, plus ca inscrie si goluri. Totusi, e destul de ingrijorator pentru Galata sa-l aiba pe Cicaldau primul pe lista la penaltyuri.
CI CALDAU SI MORUTAN DESPRE CARE IERI S-A SCRIS IN TOATE ZIARELE IERI DE PARCA ERA MESI. ASEARA SI EL SI CICALDAU APA DE PLOAE,MOCIRLA . DACA RAMAN IN FORMATIE GALATA NU INTRA IN PRIMELE ZECE ECHIPE ALE TURCIEI. CA SA NU MAI VORBIM DE TIGRI PARMEI MAN SI MIHAILA .AU SANSE MARI SA DUCA ECHIPA IN LIGA A TREIA. GIOVANI ISI FREACA MAINILE DE BUCURIE CA I-A FACUT PE TURCI SI MACARONARI SI CA NE-A SCAPAT DE NISTE ANONIMI,UMPLUTURI.
In 90% din cazuri ai nostri marcheaza goluri superbe, extraordinare cum se extaziaza comentatorii, in meciuri pe care le pierd.
Au ajuns și ăștia cu campionatul lor sa trăiască din amintiri, dacă te crezi fotbalist, nu te duci la ăștia în mocirla lor, scrie ți de Turcia zici ca i Spania, un *** în ploaie
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cicaldau e bun, Morutzan e asa si asa. Legat de derby, cei de la Besiktas au fost mai buni, nici un moment nu si-au dorit altceva decat victoria.
Ăia de la Digisport sunt și mai pretențioși decât tine (ori poate nu au văzut reluarea cu camera pependiculară pe linia porții, care a surprins efectul extraordinar imprimat balonului de Cicâldău) și spun că "Șutul lui Alexandru Cicâldău nu a impresionat prin forță, însă balonul a lovit pământul chiar în fața portarului Ersin Destanoglu, care a fost învins." Și mai și precizează că "Alexandru Cicâldău este primul fotbalist al lui Galatasaray care marchează cu un șut din afara careului într-un derby cu Beșiktaș, din decembrie 2015". Un gol banal care va să zică...
n-a zis nimeni ca sutul n-a fost frumos, dar corect e sa spunem toata povestea. adevarul n-ar trebui sa deranjeze
Da băi, și el doar a împins mingea în poartă... Bravo, îți place fotbalul, te pricepi...
Nu... se pare. Așa e!!
Cicaldau a jucat bine. Morutan slab. La fel e si la Parma unde Man e sub Mihaila. Se pare ca e teapa sa cumpere careva de la fcsb.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.