Alte știri din fotbal
Corvinul transferă de la UTA Arad » A treia achiziție a verii
0
Nuno Campos, noul antrenor al lui Dinamo, a numit echipa care „poate învinge pe oricine”
0
Rapid forțează transferul! Pancu îl vrea neapărat: „Nu ascund, am discutat cu el”
0
Oprița solicită o clauză specială pentru a rămâne la Steaua: „Aș fi vrut să merg acolo”
3
Știri din fotbal internațional
Orașul se scufundă, Azteca rezistă! Sunt zone din Ciudad de México unde nivelul scade anual cu aproape jumătate de metru
0
FIFA i-a cerut naționalei de la Cupa Mondială să își schimbe echipamentul
0
„Te opreau la semafor cu pistolul” » Ce amintiri are Miodrag Belodedici din Mexic: „Am văzut negru în fața ochilor”
0
Alt obstacol pentru Radu Drăgușin » Tottenham e pregătită să achite clauza pentru un star din Serie A
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Eugen Tomac este gata să schimbe miniștrii pentru ca Guvernul să fie votat ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Ando 89....chiar daca retrogradeaza cu Stuttgart...Maxim nu poate pleca decat imprumut.( eventual) are o clauza de reziliere de 10 milioane + 5 cota lui de jucator ...e greu de crezut ca cineva din Bundesliga va da banii astia pe el....nu cred ca are in contract vreo clauza in care sa spuna ca in caz de retrogradare poate pleca ....si nu uita ca are 5 ani contract la Stuttgart....
El ar trebui sa joace la o echipa ca Hannover, Augsburg sau Monchengladbach.
era multumire de sine daca alegea steaua iesea campion intrun campionat de semiamatori
moartea fotbalistului roman: self-sufficiency. nu in sensul de autonomie, in sensul ca e mereu multumit de sine. el nu vede o problema ca nu e titular, nu lupta pentru treaba asta, este decizia anternorului. eu vad altfel problema. daca un jucator cu 10 assisturi si 6 goluri in bundesliga, care a inceput sezonul titular este acum pe banca, este pentru ca pe teren nu munceste suficient. draga alexandru maxim? vrei sa ajungi si tu ca altii? mitea? nistor? sapunaru? tamas?
Tot criticăm pe-ai noștri și când au rezultate, ura galeriilor îi urmărește pe cei ca Maxim și în campionatele puternice. Asta e valabil pentru orice, nu numai pentru fotbal. Halal, bobor, meriți ceea ce simți!
Uite asa se caleste otelul, sper ca Stuttgart sa retrogradeze, asa Maxim o sa ajunga la o echipa cu potential actual mai ridicat din Bundesliga.
Nu-i problema. Oricum, spun ca-i un lucru rau ca joaca la o echipa care se lupta pentru evitarea retrogradarii, asa se mai poate maturiza si poate ajunge la un club din Bundesliga mai puternic.
Da...m-am grabit. E pe primul loc la assisturi. Oricum o performanta uriasa.
Judecata buna daca da totul(maximul) la antrenamente , sau poate fi si o multumire cu putin care iar fi daunatoare pe durata. Sa speram ca stie ce spune , ca va da totul si in tot acest timp isi pastreaza luciditatea(calmul) de care are nevoie in joc.
Cum sa fie pe primul loc? :)) Lewandowksi are 16 goluri si 10 assisturi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.