Alte știri din fotbal
Mesaj din delegația oficială a României: „Dacă acest lot merge la Cupa Mondială, să le facă statuie!”
0
Umilință totală pentru Arena Națională! » Reporterii GSP au descoperit dotările de la Istanbul: „Ca un telespectator în fața televizorului”
0
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
35
Știri din fotbal internațional
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
0
UEFA a fost dată în judecată pentru formatul Ligii Campionilor! » Miza: 20 de milioane de euro și reputația forului continental!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Puscas, e ciudat, in sensul ca el in loc sa creasca in evolutii si prestatii odata cu trecerea anilor, el pare ca a scazut in acest sens tot mai tare. Aveam incredere in el in urma cu mai multi ani ca o sa ajunga un atacant important pt Romania. Nu unul de talie mondiala, dar unul bun, cu cifre etc. Pare ca a scazut si e pe o panta descendenta. Nu e singurul jucator promitator caruia i se intampla acest lucru. Sa aiba o cariera cu suisuri si coborasuri. Sau mai mult coborasuri. Pacat ca era promitator. Inca mai are timp sa-si mai revina si sa faca sezoane bune.
Un atacant din prima divizie de amatori din Italia e mai bun decât petarda Pușcaș. Impresarii și interesele mafiote i au făcut acestui pseudojucator cota pe transfermarket și niște patroni care nu se pricep la fotbal au aruncat banii la lada de gunoi
Ce gluma in stil italian!! "De ce nu marchează Puscas??" De fraier ala care a crezut ca asta e forbalist, vreodatt! 3 milioane de euro pe *** asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.