Alte știri din fotbal
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
5
Victor Angelescu, rugat în direct la TV: „Ștergeți imaginea asta cu Talisson! Este o poză nepotrivită”
5
Decizie de ultimă oră a FRF, după tragedia suporterilor de la PAOK
0
Transfer blocat » Unde s-au împotmolit negocierile pentru titularul Rapidului
0
Știri din fotbal internațional
Leon Goretzka l-a pus la punct pe Donald Trump: „Ne face mai puternici! Europa arată tuturor cine e în teren”
0
Fabrizio Romano dă vestea momentului pentru Cristi Chivu: „Oferta e surprinzătoare”
0
Chelsea a anunțat oficial despărțirea de cel mai bine plătit jucător
0
Surpriza uriașă din Alanya: ce am găsit acasă la Ianis Hagi » „Prințul” captiv în raiul pensionarilor
4
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Jovani e dinamovist! Declaratia anului. Jovani tine numai si numai cu Jovani!
Ce sa caute spartul asta la steaua ?Mai ziceam daca era Thereau ,dar asta..
Jiji face misto de Mutu si voi denumiti asta bomba? Probabil daca as spune ca sunteti jenanti ar suna ca o lauda
Mai poate sa joace afara 1,2 ani , iar apoi sa vina la dinamo .
astea-s basme.. nu visam noi la mutu acum...
Ce sa caute sibutramina'cocaina la STEAUA?
ar fi o problema in plus pentru dinamo daca ar veni nimeni si nimic nu-l poate opri sa ia toate cluburile la rînd o sa rupa tot !!
HAI ADI INAPOI ACASA, CAINII NU TE-AU UITAT NICIODATA SI TI-AU FOST MEREU ALATURI!!! MUTU - CAINE PANA LA MOARTE!!! FORZA IL FENOMENO! FORZA MUTU, VINO INAPOI ACASA!
dany_dinamovistu nu pot sa nu te contrazic, Hagi a plecat la Barcelona si Real Madrid, Gica Popescu la Barcelona, Dan Petrescu la Chelsea. Si drogulet cu siguranta nu poate juca la STEAUA, suporterii lar injura tot meciul
nu vine mutu la dinamo 100% ...mai bine sta pe bara 6 luni decat sa vina in romania .daca va luati de ce jiji vai de capu vostru a mai zis el ca steaua joaka tika taka si ea juca maka maka ..deci ... vb in vant
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.