Alte știri din fotbal
Ce a sesizat Alex Chipciu după 0-5 în finala campionatului: „Nu vreau să pară discurs de loser, dar unii au renunțat”
0
Panduru l-a scuturat pe jucătorul Craiovei: „S-a mai grăbit, nu se termină fotbalul în seara asta”
0
Cristi Dulca și Raul Rusescu au „negociat” topul jucătorilor Craiovei: „Buni de tot anul ăsta!”
0
Remarcații lui Emil Săndoi, campion în '91, în sezonul de titlu al Craiovei: „Bancu a făcut legea!”
0
Știri din fotbal internațional
Ce sărbătoare în Piața Domului! Cristi Chivu a ridicat trofeele și a cântat cu sute de mii de oameni
0
Ziarele spaniole au schimbat foaia cu Ionuț Radu » Ce au scris după remiza de la Bilbao
0
Președintele Marotta, sincer, despre Cristi Chivu: „Ce m-a surprins la el a fost...”
0
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Epopeea infracțională a lui Costin Oprea, „mitomanul iscusit” care s-a ...
Libertatea
sunt fan VFB din 79 Marica e slabut1!!!!
Marica a avut intotdeauna probleme cu tehnica de lovirea mingiei,(asta pleaca de la copii si juniori)nu are nici o legatura cu ghinionul. E greu sa schimbi obijnuintele de mic ,daca a reusit felicitari Marica ,...daca nu e doar un foc de paie meciul asta.
tot un ratat ramane.......a marcat doua gloluri dupa sapte saptamani de impotenta si acum il ridicam in slavi!? sa fim SERIOSI.
daca nu dadea bara avea tripla...asta e.
E bine ca in fiecare zi "rectificati" materialul scris cu o zi inainte. Macar acum, inafara titlului "de senzatie", tipic romanesc, restul este conform realitatii. Ciprian face totusi progrese.... mult mai mari decit presa sa din Romania
bravo lui, avem mare nevoie de el la nationala
Ilinca e de vina :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.