Alte știri din fotbal
Joyskim Dawa, mesaj înaintea derby-ului dintre FCSB și Dinamo: „Sper să revin în play-off, vreau să fiu pregătit 200%!” + „Play-off-ul nu este un vis, ci un obiectiv clar”
0
Ireal! Gol marcat dintr-un ofsaid uriaș în primul meci al etapei din Liga 2
0
Liga 2, aproape 2026 » Așa s-a schimbat tabela în derby-ul de promovare :)
0
Puștiul de la FCSB și-a aflat pedeapsa după eliminarea din debutul în Cupa României
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » România își află adversarele, dacă se califică
3
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
"i-a luat locul de parcare"
mutu nu i-a luat locul lu toni la fiorentina, erau pe posturi diferite, dar toni nu trebuie sa uite toate pasle de gol pe care le-a primit de la mutu si exact cum a zis si "skrilla" mai lasatil in pace pe adi cand da goluri sunteti toti romani si va mandriti cu el da cand are probleme dati toti in el
gata!!!..de maine ma fac ziarist...pentru ca daca astia care scriu aici habar nu au ce fac,de ce nu as putea face si eu treaba asta..
Daca in Italia ar exista laboroatoare de control la fel de performante precum cele care lucreaza pentru cluburi, unii ca Toni ar vorbi din postura de suspendati pe viata. Nu pot sa uit cresterea brusca in masa musculara a lui Del Piero. Sau a lui Vialli. Sau rezistenta dincolo de ceea ce fotbalul a a trait pana acum a echipei folosite de Milan la castigarea ultimei sale Ligi.
Cati anisori ai tu?Nu a mai facut nimica?Haide baiatule,te rugam,revino la realitate!
1. eu imi amintesc ca jucau amandoi, nu prea vad cum putea sa ii ia locul Mutu. 2. nu vad "atacul".
Mutu i-a luat locul lui Toni???O mare inventie.Din cate imi aduc aminte si sper sa nu ma insel,dupa plecarea lui Toni a fost adus Gilardino ca sa il inlocuiasca pe Toni!
Inca 2-3 atacuri ca cel facut de Toni si s-a terminat cu Mutu.Cred ca e terminat de la atacul asta...
au jucat amandoi pt fiorentina ! Ce rasi sunteti !:-)) Iarasi scrieti de foame ! RASILOR !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.