Comentarii (30)

corvinnus  •  13 Iunie 2019, 18:59
Postat de sergiu37 pe 13 Iunie 2019, 18:39

Lopes va pleca mai mult ca sigur, oricum îi expiră contractul la anul și acum ar fi momentul să plece, poate la Porto că au rămas fără Casillas, dar și Valencia poate fi o soluție.

Pentru fotbalul românesc nu este fabulos, este miracol, devine bun national Tatarusanu. Daca Stanciu la 25 de ani a plecat la arabi, cine mai prinde curând un contract în fotbalul din vest. Dau pe Stanciu exemplu pentru ca el este etalonul tranferurilor la Anderlecht, plecat cu coada între picioare din Belgia, Cehia si acum de la camile. Fabulos este daca el mai prinde un transfer la turci macar.

redshow  •  13 Iunie 2019, 20:13

Foarte bine !!! Bravo lui . E portarul Nationalei si faptul ca va juca la un club mare in competitii importante nu face decat bine Nationalei . Sper sa fie titular. Este un portar bun. A scos punctul cu Norvegia.

dinamo_fan  •  13 Iunie 2019, 18:59

Multa bafta si sper sa fie titular, sa joace ! dupa ce prestatie a avut in Norvegia, erau fraieri sa nu-l ia. Contra ar trebui sa-i pupe mainile la cat l-a scos in meciul ala.

fcsbsibklinadn  •  13 Iunie 2019, 19:15

bravo Tata! unul din multi Stelisti adevarati care au reusit in Europa.

7manuel  •  13 Iunie 2019, 19:03

Tataruseanu va juca titular, chiar dacă nu va pleca Tony Lopez. E mult prea valoros ca să fie ținut pe bancă. Cei de la Lyon nu cred că-s duși având în vedere ca i-au făcut contract pe 3 ani.

juv3ntin  •  13 Iunie 2019, 20:15

tata e doua clase peste Anthony Lopes.

jullien_alphonse  •  13 Iunie 2019, 19:53
Postat de fcsbsibklinadn pe 13 Iunie 2019, 19:15

bravo Tata! unul din multi Stelisti adevarati care au reusit in Europa.

Tare, dom Becali, asta nu a jucat la Dinamo, cumva? 30 de meciuri - si a primit 35 de goluri. are sanse sa-l ia Iohannis la Hermannstadt.

Daniel Ionita  •  13 Iunie 2019, 19:52

In primul rand nu va apara deloc in grupele Champions League, pe Lopes nu-l da.nimeni afara. Comunicatul clubului meu spune clar ca a semnat pe o perioada de 3 Ani ça NUMARUL 2 in club! Nu mai dezinformati cititorii va rog! In al doilea rand nu stiu daca transferul asta e.benefic pt nationala. Pentru el da, e o pensie usoara.

shark_34  •  14 Iunie 2019, 09:28

Tatarusanu?La nationala are reflexe/parade bune insa la iesiri pe cornere/centrari si joc de picior e slab.Se pare ca joaca mai bine la echipele de club decat la nationala,ceea ce nu e in regula.

magic4ever  •  14 Iunie 2019, 08:59

Tatarusanu o sa lustruiasca banca la Lyon, a mers acolo pentru bani sau in caz ca pleacă Lopes...

  • 1
  • 2
  • 3