Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
0
Căpitanul Darius Olaru și-a găsit cu greu cuvintele: „Duminică ne jucăm play-off-ul!”
0
Daniel Bîrligea, exploziv după Dinamo Zagreb - FCSB: „Am auzit că nu mai joc meciul următor, nici nu știam”
0
Ștefan Târnovanu, dărâmat complet după Dinamo Zagreb - FCSB: „Slab, slab!”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
de suspendat nu cred ca mai au cum sa-l suspende.. adica doar a plecat de la un antrenament.. sa-i dea amenda si gata. dar nu s-a pomenit nimic de amenda.
ce a ajuns si Mutu asta,pana si cainii lui il critica.
Cate aberatii au inceput sa scoata proxenetii Becali!!??!! DEGEABA !! Descreieratul Mutu are loc numai la ospiciu sau in penitenciar !!
Fratii becali arunca in fiecare zi fumigene cu presupuse oferte pentru Mutu iar GSP le preia si le publica in mod constiincios, fara sa le verifice. E incompetenta sau complicitate? Mai e cineva atit de naiv incit sa creada ca, dupa tot ce s-a intimplat, mai exista echipe serioase dornice sa-l ia pe Mutu?
mai mult ca sigur o sa fie suspendat 1 an jumatate la fel ca si in cazul Chelsea ! Fiorentina la scos de pe lita de transferuri si este si in afara lotului asa ca ... tusa din nou !!
L-ati plimbat pe Mutu pe toate continentele. Maine veti scrie ca e dorit si in Burkina Faso.
Din nou sunteti pe langa, ziaristilor, n-ar fi primul roman care ar juca in America de Sud, a mai fost Ovidiu Burca care a jucat la Guayaquil, in Ecuador, dar la cum se fac angajarile in Romania, nu ma mir ca toti incapabilii ajung sa scrie si ca pe sefii lor ii doare undeva la randul lor daca ce se scrie e adevarat sau nu, conteaza doar sa dea bine in pagina si sa se vanda!...
Aloooo? În Prazilia poate,cred ca va fi primit de Piti cu bratele deschise.6-6
hai c`o dam in desene animate deja... mi`e scarba de cuvantu` BECALI,orice ar fi in fata lui.
bai frate, dar mutu asta e cea mai vandabila marfa de export a romaniei. ma mir ca nu vine cineva cu vreo oferta si din bostwana, ca acolo probabil ar fi locul bostanului asta. nu vedeti ca nu vrea sa-l ia nimeni, numai impresarii astia ai lui sau fostii impresari îi gasesc 2-3 echipe pe zi, dar nimeni nu intreaba de al. e terminat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.