Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu: „Opruț e cel mai bun fundaș stânga din România!” » Iată ce spun cifrele
0
Nu îi mai trebuie lui Gigi Becali! Jucătorul pus „pe făraș” este dorit în Grecia: „Realitatea este alta”
0
Control antidoping imediat după Craiova - Botoșani » Cine au fost aleșii
0
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Război total între fanii lui Villarreal și vedeta lui Real Madrid: „Calcă-l Calcă-l!”
0
Arne Slot s-a certat cu arbitrul! » Ce i-a reproșat
0
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
din seria, "d'ale lu' mutu"
Mutu primeste din partea clubului sau ceea ce el a oferit timp de 9 luni. Se pare ca cei de la Fiorentina au hotarat sa prelungeasca suspendarea primita anul trecut de "marele nostru jucator".
este numai vina lui Razvan Lucescu... :D
Pai cum? Toata tara, toti comentatorii profesionisti, toti procuratorii din fotbalul romanesc erau cu gura cat sura pe Lucescu sa-l primeasca inapoi la nationala. Iata s-a dovedit inca odata ca Lucescu a avut perfecta dreptate cand a aruncat gunoiul de pe pres.
Si noi ne bucuram ca REVINE MUTU!Pai asta nu are ce cauta nici in Liga a2a.Un gunoi.
Ii raspundeam deunazii lui Gica Popescu care ne spunea ca nationala are nevoie de Mutu pentru ca este un jucator deciviv.Opinia mea era total diferita de discursul lui Gica, amintindui printre altele ca generatia lui nu ar fi avut asemenea succese daca pe langa talentul imens toti jucatorii nu ar fi fost foarte seriosi si responsabili atat in teren cat si in afara lui.Ii mai aminteam lui Gica de derapajele repetate ale lui Mutu. Am avut dreptate ( nu ma bucur), adio Adi Mutu!
SA-L BAGE-N PUSCARIE
c0caIar, c0caIar am scris, ziaristilor!
WoooooooW!...Habar n-am avut ca trebuia sa ma cenzurez cand am scris ca Mutu isi va consolida "statutul de cocalar"
si cand te gandesti ca-l comparau unii cu fotbalistul hagi,mi se face greata
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.