Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi înainte de Craiova - U Cluj: „Chiar dacă Universitatea a fost avantajată de arbitraj...”
0
Dublu campion al României cu FCSB, verdict categoric despre venirea lui Marius Șumudică: „Nu are ce căuta! La cât de mult ne-a înjurat”
0
Aurel Țicleanu, mesaj fără echivoc despre echipa lui Rotaru: „Craiova va câștiga primul titlu din istorie. S-a înființat în 2013”
0
Rapid are lotul decimat pentru duelul cu FC Argeș: 8 absenți
1
Știri din fotbal internațional
Ca la amatori: și-a înjurat antrenorul în timpul derby-ului
0
Primul antrenament pentru Valverde după altercația cu Tchouameni
0
Schimbare de strategie în poarta lui Inter » Cine poate fi titularul lui Cristi Chivu dacă pleacă Yann Sommer!
0
Selecționerul Portugaliei, mesaj clar înaintea Mondialului: „Cristiano își va accepta rolul, oricare ar fi acesta!” » „Nu construim monumente pentru gloria trecută”
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
DOLOFANU...ce bine IMI pare ca...ai luat TEAPA!
Lasa Oli, nu fi trist. Da-mi adresa si iti trimit o supa la plic... :)
Stai cuminte cu sistemul comunist, ca dacă nu erau aia erau sclavi.0
In Romania se poate gandi liber si la ce ti-a folosit? Ca ai ales sa fii fan Gigi Becali... Decat in Romania cu de-alde tine, mai bine in China...
Si acum tot sclavi sunt. Sunt sclavii comunistilor care conduc China. Un sistem care nu te lasa sa gandesti liber.
Daca ajungi sa i platesti mancarea si bautura lui Oli sigur intri in faliment ;))
China nu-i lumea treia, ignorant mic. China e o tara super dezvoltata, insa dictatura comunista inca exista si, dupa cum se vede, dau tepe la greu, de milioane de dolari.
se intampla peste tot in lumea a treia. cate tzepe din astea nu s-au dat si pe la noi... chiar pe la echipe campioane... ce ironie
Esti cam prostut. Dar nu-i nimic, te faci tu mare si-ai sa intelegi, poate, si ceva din fotbal.
Numai intr-o tara comunista se putea intampla o asemenea mizerie. Aviz celor care inca mai cred in sistemul comunist.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.