Alte știri din fotbal
„Ploșnițe, gândaci, purici în camere!” » Dănuț Lupu, detalii despre iadul trăit la penitenciarul Rahova: „Nu doresc nimănui așa ceva!”
0
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Surpriză pentru Universitatea Cluj! Revelația Superligii revine la națională după aproape 5 ani
0
Basarab Panduru, prima reacție după schimbările făcute de Mirel Rădoi la FCSB: „Asta vrea”
7
Știri din fotbal internațional
Newcastle - Barcelona, atracția serii în „optimile” Ligii Campionilor: start de partidă!
1
Optimi de finală în Liga Campionilor » Surpriză imensă în Galatasaray - Liverpool + Start în alte 3 meciuri
2
Președintele lui PSG, blocat din cauza conflictului din Orientul Mijlociu, înaintea duelului cu Chelsea din Liga Campionilor
0
Mohamed Salah a scris istorie pentru Liverpool din primul minut al meciului cu Galatasaray
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
Ii dorim domnului Dodel sa stea acolo cat mai mult, sa fie superstarul formatiei, sa se umple de bani (oricum asta isi doreste cocalarul) sa faca ce vrea el cu o singura conditie: sa nu mai vina in viata lui la Steaua si nici la Nationala.
marele,umflatul si ultralaudatul joaca prin orezarii!ce sa faci daca nu mai sunt fratii becali ?asa mai dadeati si voi o teapa mica prin turcia sau italia
la televizor ati anuntat ca a gresit toate mingiile, ba chiar ne-ati aratat si centrari lui, s-au dus spectatorii ca la spectacol, le-a dat pe toate in tribuna, toate aiurea ................................despre asta vorbeam inainte sa plece din ghencea, ca e un jucator foarte slab in general......
NA NA a la China' de nu isi ia romanasii bataita din toate pozitiile, cand auzi de romani plecati in China ca fotbalisti/antrenori se stie ca ia bataita la greu, sunt un fel de balastru.. nu inteleg de ce nu isi folosesc aia *** lor, ce impresar destept reuseste sa ii prosteasca cu asemenea ***! :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fcsb-ul cel sudist(se citeste la fel ca si Budapesta) a dat numai tzepe...curat murdar=))
...si nelipsitii *** la adresa ex-stelistilor...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se vede ca a ajuns catastrofa asta de Tanase, echipa nu a castigat nici un meci cu el pe teren...
Sper că zici strict dpv fotbalistic. China nu e în niciun caz o ţară de lumea a treia.
Eu zic ca catastrofa asta a fost chemat la nationala, pt ca jiji a platit. Interesul lui jiji a fost sa vanda catastrofa. O data vandut sper sa nu mai aud niciodata de lemn-tanase.
sant invidi0s pe dodel.***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.