Alte știri din fotbal
FCSB, cerere pentru LPF: „Cu respect” + MM Stoica, atac la Ciucu: „Îi e silă de noi!”
0
U Cluj - UTA Arad » Echipele probabile: meci istoric pentru Dan Nistor!
0
Ioan Varga, mesaj pentru Marius Șumudică, după 0-3 la debut: „Curaj!”
0
FCSB - FC Botoșani » Duelul care închide etapa 5-a din Superligă. Echipele probabile
0
Știri din fotbal internațional
Scos din planurile lui Bergodi, Postolachi e aproape de un transfer într-un campionat exotic
0
Rodri vine la vizita medicală » Detaliile contractului cu Barcelona + Cât costă transferul de la Manchester City
0
Singurul motiv de bucurie pentru Dan Șucu în acest weekend
0
Nu va uita prea curând debutul: două assist-uri și „roșu” direct în prima repriză pentru cvadruplul campion al României
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
Spitalele din PNRR: 7 din 49. Doar trei investiții sunt finalizate, restul ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
Din păcate, câtă dreptate ai!
fotbalul bazat pe evaziune fiscala si frauda nu se interseaza, indiferent de cit de bun e. Desi Dan e tare, aici o da in bara; condamnarile sunt usoare, Becali are trebui sa ia vreo 20 de ani (poate chiar pe viata)
Comentariul tău.... ''Dacă lumea care vine în fotbal e arestată, de ce să mai vină!'' sa intelegem ca lumea care vine in fotbal ar trebui sa fie scutita de legi? doar pentru ca aduc bani in fotbal? stim ca esti prieten cu Popescu dar a facut o greseala si pantru asta a si platit, a scapat chiar cu suspendare,asta a fost o dovada de clementa in cazul sau..cat despre patroni,ce sa mai zicem? Tu esti de acord Dan cu acesti patroni/creditori corupti? vor beneficii pe bani publici,nu performanta..gen bucsaru,gen walter..crezi ca walter a vrea petrolul in europa? sau a vrut pe U? vrea contracte..
:)))))))))))))
care dintre noi nu este o sluga ?dar deocamdata rezultatele lui raman .nu este un antrenor mediocru ,aiurea ,dar aici trebuia sa taca .dar cine la intrebat ala este adevaratul sclav ,nu credeti ? dan petrescu e din alt aluat
Tu esti din Caracal. 100%.
Ce inseamna sa castigi campionatul pe bani si nu pe valoarea echipei tale .Acest antrenor mediocru o sa cada cat de curand si nu o sa se mai ridice.
Aici nu are dreptate Petrescu, fotbalul trebuie sa fie ajutat prin pedepsirea acestor personaje, mare parte creditori la cluburi, nu finantatori, chiar oricine trebuie sa se asocieze cu aceste personaje si sa-i apere? Fostul patron a lui, Bucsaru, a facut bine c-a desfiintat Unirea nu? "Investitor" din astia vrea el pt fotbalul romanesc?
Dan Petrescu are bani. Dan Petrescu este un antrenor foarte bun, Dan Petrescu nu depinde de nimeni. Dan Petrescu avea optiunea sa taca din gura mai ales in acest caz. Cu toate astea el este o sluga. Un sclav. El isi apara stapanul.
au ajutat clubul bagand in buzunar 80% din transfer si restul ptr club! asta da ajutor...e normal sa fie aparati de jucatori ptr ca acestia si-au luat salarii de pe urma agentilor, pe jucatori i-a durut in cot ca e pagubit clubul de unde au plecat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.